לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
כנרת שפירא שדה

כנרת שפירא שדה

כנרת שפירא שדה

פסיכולוגית קלינית מומחית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-139816

אודות כנרת שפירא שדה בקצרה:

פסיכולוגית קלינית מומחית. אני מטפלת בגישה דינאמית-התייחסותית ומשלבת במידת הצורך כלים ממוקדים מגישות נוספות שבהן עברתי הכשרה, כגון CBT ,DBT, סכמה תרפיה ו-AEDP. בעלת קליניקה פרטית ברעות-מודיעין.  אני מטפלת בפונים...

פניה אל כנרת שפירא שדה

אודות כנרת שפירא שדה

פסיכולוגית קלינית מומחית. אני מטפלת בגישה דינאמית-התייחסותית ומשלבת במידת הצורך כלים ממוקדים מגישות נוספות שבהן עברתי הכשרה, כגון CBT ,DBT, סכמה תרפיה ו-AEDP.

בעלת קליניקה פרטית ברעות-מודיעין. 

אני מטפלת בפונים מגילאי 12 ומעלה, במגוון קשיים והתמודדויות לאורך ציר החיים, ביניהם: דיכאון, חרדה, הפרעות אכילה, טראומה, קשיי התפתחות ותפקוד ביחסים, בעבודה ובלימודים, התמודדויות סביב גיבוש זהות מינית ועוד. 

בוגרת לימודי פסיכולוגיה קלינית מטעם אוני ב"א.

התמחתי במסגרת שירותי הייעוץ לסטודנט באוני' ב"א, שם עבדתי עם בוגרים צעירים שהתמודדו עם מגוון קשיים. בהמשך התמחתי במח' ילדים ונוער בבי״ח ״איתנים״ וטיפלתי במתבגרים ומשפחותיהם שהתמודדו עם משבר נפשי. 

יצירת קשר:

052-8375491

kineret.shapira@gmail.com

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של כנרת שפירא שדה, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי כנרת שפירא שדה ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת כנרת שפירא שדה

כנרת שפירא
טיפול דינאמי חווייתי מואץ (AEDP) נשען על עמדה התייחסותית ועל תיאורית ההתקשרות, לצד ידע נוירופסיכולוגי עדכני. גישה זו מבקשת לכוון את העדשה הקלינית...
כתבות שטח | 19/2/2017 | 10,986 | 2 תגובות