לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ד"ר מנחם פדר

ד"ר מנחם פדר

ד"ר מנחם פדר

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-4038

אודות ד"ר מנחם פדר בקצרה:

אני פסיכולוג שיקומי ומטפל ומשפחתי, בוגר ביה"ס לפסיכותרפיה של האוניברסיטה העברית, חוקר תהליכים בפסיכותרפיה משפחתית (טיפול משפחתי מבוסס-התקשרות - ABFT) ואינדיוידואלית, בעל תואר ד"ר לפילוסופיה מאוניברסייטת...


ירושלים וסביבותיה

פניה אל ד"ר מנחם פדר

ד"ר מנחם פדר השיב ל 67% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות ד"ר מנחם פדר

אני פסיכולוג שיקומי ומטפל ומשפחתי, בוגר ביה"ס לפסיכותרפיה של האוניברסיטה העברית, חוקר תהליכים בפסיכותרפיה משפחתית (טיפול משפחתי מבוסס-התקשרות - ABFT) ואינדיוידואלית, בעל תואר ד"ר לפילוסופיה מאוניברסייטת בן-גוריון, מנהל תכנית להכשרת מטפלים בהבעה ויצירה במכללת ירושלים בבית וגן. 

יש לי ניסיון של כ- 30 שנה בעבודה עם מתבגרים, צעירים, מבוגרים, זוגות ומשפחות במגוון תחומים - ביניהם טיפול בהפרעות חרדה (חרדה חברתית; הפרעה פוסט-טראומטיות; OCD; הפרעת חרדה כללית - GAD); הפרעות במצב הרוח (דכדוך - דיסתימיה, הפרעת דיכאון עיקרית - MDD; הפרעה ציקלותימית); קשיי הסתגלות; התמודדות עם שאלות קיומיות-אקזיסטנציאליסטיות; וקשיים בתפקוד חברתי, זוגי או אינטימי. העבודה שלי מתקיימת בקליניקה פרטית בירושלים (רח' אוסישקין 19/3) ובהוראה במכללת ירושלים. כמו"כ, יש לי ניסיון רב בטיפול באוכלוסיות חרדיות ליטאיות וחסידיות. 

יש לי עניין לפתח דיאלוג עם אנשי מקצועי העוסקים בתחום של טיפול זוגי, מתוך עמדה דיאלקטית ואשמח גם לפתח דיאלוג בנושאים הקשורים לטיפול בבני נוער, מתוך שילוב של עמדה דינאמית וגם קוגניטיבית-התנהגות, סביב נושאים הקשורים לקשיי למידה, קשיי הסתגלות, וקשיי התנהגות. 

ניתן להשיג עמי קשר בפלאפון: 050-5315652

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר מנחם פדר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר מנחם פדר ובאחריותו/ה.