לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אלון ישראלי

אלון ישראלי

אלון ישראלי

מטפל נפשי M.A פסיכותרפיה אינטגרטיבית -

חבר ביה"ת מאומת
מספר ת.ז: 00000-9018

מטפל נפשי מוסמך מ 2009. מקבל מטופלים בקליניקה בצפון תל אביב או בזום. בעל תואר שני בטיפול ,בהמשך לימודים מתקדמים בפסיכותרפיה אינטגרטיבית. פוגש בעיקר מבוגרים ומתבגרים. כפסיכותרפיסט אינטגרטיבי אני משלב בין מספר שיטות... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אלון ישראלי

אודות אלון ישראלי

מטפל נפשי מוסמך מ 2009. מקבל מטופלים בקליניקה בצפון תל אביב או בזום. בעל תואר שני בטיפול ,בהמשך לימודים מתקדמים בפסיכותרפיה אינטגרטיבית. פוגש בעיקר מבוגרים ומתבגרים.

כפסיכותרפיסט אינטגרטיבי אני משלב בין מספר שיטות בהתאם לצרכי המטופל והטיפול : 

- AEDP (טיפול דינאמי חוויתי מואץ) 
-סכמה תרפיה (טיפול קוגניטיבי התנהגותי מהגל החדש)
- EFT (טיפול ממוקד רגש)
- פסיכודרמה פרטנית
 בשיטות אלו אני ממשיך לקבל באופן קבוע הכשרה מקיפה בארץ ובחו"ל. בעברי הייתי יזם ומנהל בחברות סטרטאפים בארץ ובחו"ל ואני מייעץ ופוגש יזמים ועובדים לטיפול רגשי.

אני מקבל מטופלים בקליניקה בצפון תל אביב ובזום (בישראל ובחו"ל) ניתן ליצור איתי קשר ב 054-4366696 (רצוי לתאם שיחה בווטסאפ משום שאינני זמין בשעות הקליניקה). תודה

על טיפול
אני מאמין שטיפול הוא בעל ערך מיוחד בעולמנו ומאפשר לאדם התפתחות, חמלה, מציאת כוחות פנימיים וחוזקות, שינוי בחיים ותמיכה. יש מעט מאוד מקומות שבהם עולים נושאים ומשמעות כמו בחדר הטיפולים. ומטופליי גברים, נשים וילדים מביאים את עצמם במלואם אליי יחד עם מחשבות ורגשות שאוליי לעולם לא מצאו מקום.

סיבות להגעה (רשימה חלקית ביותר) :
- קשיים חברתיים
- דכאון וחרדה
- קשיים או משבר בזוגיות 
- יזמים שזקוקים לליווי נפשי ברכבת ההקים היזמית.
- משברים שונים
- מחלות
- קשיים במשפחה
- התמודדות עם אירועי חיים
- טראומה

ישראלים שחיים בחו"ל : 
 אני גם פוגש סטודנטים, יזמים ,נוודים דיגיטליים, הורים, בני ובנות זוג של כאלו שעברו מסיבה כזאת או אחרת . המחפשים לעצם טיפול או עוגן 

לעיתים מגיעים ללא סיבה מוצהרת אלא עם תחושה, הרצון לתת לעצמי מקום ולברר מה עובר עליי. 

 

להיות מטופל
כמו רוב המטפלים הייתי גם מטופל ואני יודע איך זה מרגיש וזה גם הכרחי למטפל שפוגש מטופלים להכיר את עצמו לעומק. הייתי בטיפול במשך שנים בפסיכודרמה אבל גם טיפול של שנים אצל פסיכולוג קליני, בשיחה ועברתי הכשרות בפסיכודרמה בארץ ובחו"ל. אני נמצא בהדרכה מקצועית קבועה שהיא הכרחית למטפל וגם בפיקוח של עמיתים. כמטפל זה הכרחי גם לי וגם למי שפוגש אותי לדעת שהעבודה שלי היא תחת פיקוח של הדרכה וגם לדעת שאני מבין מה זה לשבת בכסא של המטופל ואיך זה מרגיש להיות בו.

יתכן שההגעה לטיפול היא לא פשוטה, לא תכננתם שכך יהיו הדברים .זכרו שהגעתם לטיפול במטרה לשפר את חייכם. יתכן שאתם לא מבינים את המקור הבעיה או יודעים כיצד לטפל בה. ייתכן שאתם מבולבלים ובתחושה של מבוי סתום. אהיה שם ללוות אתכם, ליצור קשר מקצועי תומך במטרה לאפשר שינוי בתוך מקום שנראה לא פתור או תקוע.

למנהלים ויזמים
אתם לא צריכים להשאר לבד בתוך הרכבת הרים הזו. באמת.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אלון ישראלי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אלון ישראלי ובאחריותו/ה.