פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אלון ישראלי
אלון ישראלי

אלון ישראלי

חבר בי.ה.ת מאומת
מספר ת.ז: 00000-9018

אודות

העבודה שלי כמטפל בפסיכודרמה ובשיחה היא לעזור לאנשים להבין את עצמם טוב יותר כדי שיוכלו לחיות באופן הולם ומיטיב בעולם ולקבל החלטות התורמות להם ולסביבתם. אני עושה זאת כשאני פוגש ומשחק עם ילדים ,הורים, מנהלים ויזמים. במקביל...

פניה אל אלון ישראלי

העבודה שלי כמטפל בפסיכודרמה ובשיחה היא לעזור לאנשים להבין את עצמם טוב יותר כדי שיוכלו לחיות באופן הולם ומיטיב בעולם ולקבל החלטות התורמות להם ולסביבתם. אני עושה זאת כשאני פוגש ומשחק עם ילדים ,הורים, מנהלים ויזמים.

במקביל לטיפול בפסיכודרמה אני מנהל חברת אינטרנט לומד כותב וחושב. אני משלב ניסיון ממספר עולמות תוכן שונים. בסופו של דבר הדברים מתחברים בין העולמות השונים והנסיון שצברתי.

כשהייתי צעיר יותר התעניינתי בתקשורת בינאישית והאופן שבו היא משפיעה על אנשים, את התואר שלי עשיתי בתקשורת כדי להעמיק את העניין שלי בתחום אך בהמשך השנים התמקדתי בתחום האינטרנט שבו דפוסי התקשורת משתנים באופן תדיר בקצב שאנחנו בני האדם לא מצליחים להדביק.

עברתי לארה"ב שם סיימתי בהצטיינות תואר שני בתקשורת עם התמחות בתחום האינטרנט באוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקגו. ואחריה המשכתי לייעץ לחברות אמריקאיות בתחום העסקי והשיווקי. בתחום האינטרנט עסקתי כיזם ומנהל במשך שנים ופיתחתי מספר עסקים בתחום שאת חלקם מכרתי.

כשבני הראשון נולד החלטתי שהגיע הזמן שלי להעמיק ולעסוק במה שתמיד ידעתי שהיה שם בשבילי אך עד אז לא ידעתי לתת לו שם. טיפול.

למדתי טיפול בפסיכודרמה בתוכנית התלת שנתית הנפלאה בסמינר הקיבוצים. במהלך לימודיי חקרתי את הטיפול בדכאון קליני והצעתי מודל להרחבת השימוש בפסיכודרמה לטיפול בו. העבודה שוכתבה כמאמר שפורסם בבטאון למטפלים  "בין המילים".

אני חבר מן המניין בי.ה.ת – שהוא איגוד המטפלים לאומנויות. 

אני חבר מן המנין באיגוד הישראלי לפסיכודרמה.

הכשרתי הקלינית כוללת הנחיית קבוצה במחלקה הפתוחה בגהה,  עבודה עם אסירים משוחררים בשיקום, עבודה עם בני נוער הסובלים מהפרעות אכילה. ומפגשים פרטניים עם ילדים והוריהם בבית הספר בית אקשטיין. כמו כן טיפלתי בילדים ופגשתי הורים להדרכות במרכז בר ברמת גן

היום אני ומקבל מטופלים בקליניקה פרטית בתל אביב. במקביל לשנות הטיפול שלי המשכתי כיזם וכמנהל ואני משלב בין שני העולמות ומלווה מנהלים ויזמים או ליווי עסקי או ליווי רגשי. אני נמצא באופן קבוע בהדרכה למטפלים הן במסגרת עבודתי במרכז והן באופן פרטי.

השימוש בפסיכודרמה (מיוונית : "פעולת הנפש") ובטכניקות מתוכה, וגם באומנויות אחרות מרחיב את המפגש ביני לבין מי שנכנס לחדר. כמטפל אני מאמין שלדיבור ולשפה מקום חשוב בחיינו אך באותו זמן לנו בני האדם רגשות, תחושות גופניות ופעולות שלא ניתן להביע במילים. הפסיכודרמה עצמה מאפשרת להרחיב את ההיכרות של האדם עם עצמו ולהבין את עצמו טוב יותר – הכרות המשלבת תובנה אך גם פעולה ורגש. בתקופה הנוכחית אני מתעניין בבודהיזם ומיינדפולנס. נפש האדם היא אינסופית וגם הדרכים לגעת בה ולהסתכל עליה והתפקיד שלי בין השאר להמשיך ללמוד כדי להרחיב את יכולותיי לעזור למי שמגיע אליי.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אלון ישראלי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אלון ישראלי ובאחריותו/ה.