לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יעל רוזנשטיין-חלפון

יעל רוזנשטיין-חלפון

יעל רוזנשטיין-חלפון

עובדת סוציאלית קלינית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 30593

אודות יעל רוזנשטיין-חלפון בקצרה:

שמי יעל, עובדת סוציאלית קלינית MSW, ואני עוסקת בפסיכותרפיה בגישה הפסיכואנליטית. אני מציעה טיפול נפשי למבוגרים (מעל גיל 18) בקליניקה פרטית באשקלון. הטיפול מיועד לאנשים החשים כאב, קושי או מצוקה נפשית בחייהם. לרבות...

פניה אל יעל רוזנשטיין-חלפון

אודות יעל רוזנשטיין-חלפון

שמי יעל, עובדת סוציאלית קלינית MSW, ואני עוסקת בפסיכותרפיה בגישה הפסיכואנליטית. אני מציעה טיפול נפשי למבוגרים (מעל גיל 18) בקליניקה פרטית באשקלון.

הטיפול מיועד לאנשים החשים כאב, קושי או מצוקה נפשית בחייהם. לרבות בשל; דכאון, חרדה, משבר, אבל ואובדן, פרידה, טראומה, קשיים במערכות יחסים, קשיים אישיותיים, קשיים בויסות הרגשי, סביב ערך עצמי, קשיי הסתגלות, בדידות, ריקנות, תחושת חוסר משמעות, תקיעות, סוגיות סביב זהות עצמית, קושי בביטוי העצמי, קשיים סביב הגיל השלישי, סביב ההורות, קשיים הקשורים לבריאות הנפש של האשה (פוריות, הריון, לידה, וכיוב), ועוד.

טיפול הוא בעיניי תהליך משותף, של עבודת עומק רצינית, הדורשת זמן, מוטיבציה, והתמדה, ושמנסיוני הרב, ביכולותו לחולל שינוי התפתחותי ממשי. אני מאמינה ששינוי נפשי שכזה, מתרחש מתוך התבוננות פנימה, וחוויה בלתי מתפשרת של עיבוד הכאב הפרטי, במסגרת הקשר הטיפולי הבטוח שנרקם בין מטפל ומטופל. כך, ממקום של מצוקה, סבל, כאב או תקיעות, מתאפשר למטופל, במרחב קבוע, מוגן ולא שיפוטי, להפגש באמת, עם עצמו.

העבודה הטיפולית מתמקדת בהרחבת היכולת הנפשית לשהות ולהיות במגע רגשי, גם אם לא פשוט, באופן שמקדם חיבור והתפתחות. בטיפול מתאפשר להכיר ולהיות במגע עם דפוסים נפשיים מעכבים ומקשים, לפתח את הסקרנות של המטופל בעצמו, ואת דרכו הייחודית והאותנטית בעולם. באופן כללי, התבוננות מסוג זה מקדמת מודעות עצמית, שבתורה משפיעה על האופנים שבהם האדם מתנהל בתוך עצמו ובעולם, לדוגמא - גמישות לעומת נוקשות, וחמלה לעומת שיפוטיות. לפנות לטיפול ולהיות בקשר טיפולי לאורך זמן, זו בחירה שלעיתים מרגישה כאילו 'אין ברירה', לעיתים מרגישה נחוצה בראש המעלה, ולעיתים היא מעוררת התנגדות, אמביוולנטיות וקושי, ודורשת אומץ רב. תהה נקודת הפתיחה אשר תהה, בעיניי, זו בחירה רבת משמעות המשקפת כוונות ומשאלות של אמת, תקווה ותיקון.

השכלה אקדמית: 

נסיון מקצועי:

נסיון קליני של מעל 10 שנים, במספר מגוון של מסגרות, שהעיקרית בהן היא עבודה רבת שנים במרפאה לבריאות הנפש 'רמת חן' של שרותי בריאות כללית בת"א. התמחתי בעבודה עם אוכלוסיה מגוונת על הרצף הפסיכיאטרי ובתוך צוות רב מקצועי, בפסיכותרפיה פרטנית וקבוצתית (הנחיית קבוצות), וכן התערבויות זוגיות ומשפחתיות. ומתוך עמדה המשלבת ראייה פסיכו-סוציאלית המתייחסת למציאות הנפשית הפנימית ולאופן שהיא מתכתבת בתוך מציאות החיים החיצונית והפרקטיקולורית של כל אדם. במסגרות השונות בהן עבדתי, התמחיתי בטיפול נפשי לפי מגוון של גישות ושיטות, שאיפשרו לי להיות מצויידת בנסיון רחב ומעמיק.

ליצירת קשר: 050-9175646

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יעל רוזנשטיין-חלפון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יעל רוזנשטיין-חלפון ובאחריותו/ה.