לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דליה חרובי

דליה חרובי

דליה חרובי

עובדת סוציאלית, מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 4101
מטפלת משפחתית וזוגית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 959

אודות דליה חרובי בקצרה:

שם: דליה חרובי. טלפון: 052-2787421 / מייל: dalia.haruvi@gmail.com  אתר: dalia-haruvi.com  השכלה: תואר שני בע"ס, מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת. תחומי הכשרה נוספים:  טיפול בנפגעי פוסט-טראומה על רקע משפחתי או בטחוני, הדרכה...

פניה אל דליה חרובי

אודות דליה חרובי

שם: דליה חרובי. טלפון: 052-2787421 / מייל: dalia.haruvi@gmail.com  אתר: dalia-haruvi.com 

השכלה: תואר שני בע"ס, מדריכה ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.

תחומי הכשרה נוספים:  טיפול בנפגעי פוסט-טראומה על רקע משפחתי או בטחוני, הדרכה בטיפול משפחתי,  ניהול והדרכה במסגרות שיקומיות של נפגעי נפש, הדרכת אנשי מקצוע,  הנחיית קבוצות.

תחומי עיסוק: מטפלת זוגית ומשפחתית בקליניקה פרטית במודיעין, מטפלת מטעם עמותת "עמך" בניצולי שואה ומשפחותיהם, מטפלת בהסדר עם משרד הבטחון וביטוח לאומי, מלמדת טיפול זוגי ומשפחתי ב"מכון שילוב".

ניסיון מקצועי: פסיכותרפיה אינדבידואלית, זוגית ומשפחתית במסגרות בריה"נ בקהילה ובמרכזים לטיפול משפחתי  / ניהול והקמה של תכניות שיקום: תעסוקה, מועדונים, דיור מוגן, הוסטלים / הנחיית קבוצות / הדרכה במסגרות שיקומיות / הדרכת סטודנטים/ הדרכה למטפלים זוגיים ומשפחתיים/ הוראה בטיפול משפחתי

גישה טיפולית: גישה פסיכודינמית עם ראייה מערכתית רחבה. אני משלבת בין הגישות השונות ומתאימה את הטיפול ללקוחות: פרט, משפחה או קבוצה. אני משתמשת בכלים טיפוליים מגוונים: קלפים טיפוליים, אימאגו, עבודה עם הגוף.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דליה חרובי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דליה חרובי ובאחריותו/ה.