פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יעל ליכטש
יעל ליכטש

יעל ליכטש

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-126213

אודות

פסיכולוגית קלינית מומחית. קליניקה פרטית בצפון הישן בת"א וטיפול בשיחות וידיאו. טיפול פסיכולוגי למבוגרים-צעירים (גילאי 18-40), המתמודדים עם תחושות חרדה ודיכאון, קשיים בדימוי העצמי, בקשרים ובזוגיות. עם מי ואיך...

בתקופה זו אני זמינה למתן עזרה ראשונה נפשית בהתנדבות לשוהים בבידוד. זהו יעוץ תמיכתי טלפוני בלבד ואינו מהווה תחליף לטיפול.
ניתן להתקשר אלי ל 0546331192 בימים:
ראשון, בין 18:00 ל 20:00
שלישי, בין 19:00 ל 21:00
שישי, בין 11:00 ל 14:00
שבת, בין 19:00 ל 21:00

פניה אל יעל ליכטש

פסיכולוגית קלינית מומחית.
קליניקה פרטית בצפון הישן בת"א וטיפול בשיחות וידיאו.
טיפול פסיכולוגי למבוגרים-צעירים (גילאי 18-40), המתמודדים עם תחושות חרדה ודיכאון, קשיים בדימוי העצמי, בקשרים ובזוגיות.

עם מי ואיך אני עובדת:
מציעה טיפול פסיכולוגי למתמודדים עם חרדות (חרדה חברתית, הפרעת פאניקה…), תחושות דכדוך או ריקנות, ערך עצמי נמוך, קשיים ביחסים חברתיים או משפחתיים, קשיים בזוגיות, קושי למצוא את דרכם או להתמודד במסגרות.

בטיפול אני רואה את עצמי כשותפה אקטיבית למסע פנימי של המטופל, ושומרת על שקיפות באשר להתוויית הדרך. אני משלבת חשיבה פסיכודינאמית, המתייחסת למניעים ודפוסים מושרשים ולא מודעים, לצד חשיבה על ההתמודדות היום-יומית. בהתאם לצרכי המטופל, אני משלבת פרקטיקות קוגניטיביות-התנהגותיות (CBT) ומעולם המיינדפולנס, על מנת לתמוך בפעולה ממשית ולאפשר עוגנים מחוץ לשעת הטיפול. 

הכשרה ורקע מקצועי: 
פסיכולוגית קלינית מוסמכת, מ.ר. 126213.
במקביל להכשרתי הקלינית, חוקרת באופן אישי את החיבור שבין גוף לנפש דרך תרגול של יוגה ומדיטציה, ומזה עשור מתרגלת את הדרך הבודהיסטית. בהתאם לכך, גם בעבודתי הטיפולית אני עסוקה בחיפוש אחר דרכים אינטגרטיביות לעבודה ממוקדת ומאיצת שינוי. 

בשנת 2014 סיימתי לימודי תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ונוירופסיכולוגיה באונ' חיפה. דרכי המקצועית עברה, בין היתר, במרפאה הפסיכיאטרית ובמרפאה הנוירוקוגניטיבית של בי״ח רמב״ם ובעמותה לחקר וטיפול באוטיזם. התמחותי הקלינית היתה בטיפול ואבחון למבוגרים, נוער וילדים, עם קשיים רגשיים והתפתחותיים מגוונים, במכון תל"מ ובמעון יום בבי"ח שיבא. בנוסף, עסקתי שנים באבחון לקויות למידה והפרעות קשב במרכז רשותי בחולון.

 

* הטיפול בשיחות וידיאו מתקיים באמצעות תכנת זום/סקייפ. 

--
ליצירת קשר: 054-6331192  |  yaell.clinic@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יעל ליכטש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יעל ליכטש ובאחריותו/ה.