פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מיה נשיץ הלוי
מיה נשיץ הלוי

מיה נשיץ הלוי

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-122952

אודות

שלום, שמי מיה, פסיכולוגית קלינית מומחית. אני מקבלת בקליניקה פרטית מבוגרים ומתבגרים ומציעה טיפול דינאמי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי ממוקד , או טיפול אינטגרטיבי, באופן המותאם אישית לכל מטופל. אני רואה טיפול...

פניה אל מיה נשיץ הלוי

שלום,

שמי מיה, פסיכולוגית קלינית מומחית. אני מקבלת בקליניקה פרטית מבוגרים ומתבגרים ומציעה טיפול דינאמי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי ממוקד , או טיפול אינטגרטיבי, באופן המותאם אישית לכל מטופל.

אני רואה טיפול פסיכולוגי כעבודה משותפת, הנעשית יחד, בפתיחות ובאופן גמיש ויצירתי.  לכן, בכל פגישה אני מחפשת מה צרכי המטופל והסיטואציה הנוכחית. בהתאם, אני משלבת בשיחה חשיבה פרקטית שמכוונת לפיתרון בעיות בהווה, עם חתירה לתובנה ולחיבור לרגשות חבויים. 

טיפול טוב מסייע מאוד בתקופות של קושי או משבר בחיים - גם כשזהו שלב זמני, וגם כשפונים לאחר מצוקה ממושכת. פניה לטיפול זאת החלטה אמיצה, לתת לעצמנו מקום מיוחד ופרטי. זאת הזדמנות לצמיחה אישית והתפתחות, ואפשרות ללמוד על עצמנו ולהתחזק, באופן שמשרת אותנו בהמשך חיינו. 

ניתן ליצור איתי קשר לצורך התייעצות ראשונית או תאום פגישת הכרות:

0544-547634

Maya.halevi@gmail.com

אני מציעה תעריף מוזל לסטודנטים, ולמי שזקוק לכך, עקב קושי כלכלי.

 

תחומי טיפול וייעוץ

 

ניסיון מקצועי

את הכשרתי המקצועית התחלתי באוניברסיטה העברית, שם למדתי לתואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה. את התואר השני בפסיכולוגיה קלינית למדתי באוניברסיטת חיפה.

התמחיתי בעמותת "עמך" בחיפה, שם טיפלתי בניצולי שואה, בבני הדור השני והשלישי ובמטופלים של קופ"ח לאומית. בנוסף, הדרכתי סטודנטים וקבוצות של ניצולי שואה ומתנדבים.  במקביל, הנחיתי במשך מספר שנים קבוצות סטודנטים באוניברסיטת חיפה.

המשכתי את ההתמחות במרכז לבריאות הנפש "מזור" שם עבדתי במחלקת גברים אקוטית, ובמחלקה מעורבת אקוטית, המקבלת מטופלים צעירים ומטופלים באשפוז ראשון. אני ממשיכה לעבוד במחלקה זו ובבית החולים גם כיום, ומלבד טיפול פרטני, עוסקת גם בהנחיית קבוצות, הדרכת צוותים מקצועיים ובפיתוח פרויקטים ארוכי טווח בבית החולים.

בנוסף, עבדתי חמש שנים ב"מכון נוף לאבחון ולטיפול פסיכולוגי", שם התמחיתי בטיפול CBT והדרכות הורים. טיפלתי בילדים המתמודדים עם בעיות קשב וריכוז וקשיי התנהגות, ובבני גילאים שונים המתמודדים עם הפרעות חרדה ו- OCD.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מיה נשיץ הלוי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מיה נשיץ הלוי ובאחריותו/ה.