פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דר שרית רותם
ד"ר שרית רותם

ד"ר שרית רותם

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-6313

אודות

M.A בפסיכולוגיה קלינית של הילד וחינוכית, מומחית בפסיכולוגיה חינוכית, מטעם משרד הבריאות (מ.ר. 6313). סיימה את התארים הראשון והשני באוניברסיטה העברית בי-ם ואת הדוקטורט במעבדה לנוירופסיכולוגיה התפתחותית במרכז...

פניה אל ד"ר שרית רותם

M.A בפסיכולוגיה קלינית של הילד וחינוכית, מומחית בפסיכולוגיה חינוכית, מטעם משרד הבריאות (מ.ר. 6313). סיימה את התארים הראשון והשני באוניברסיטה העברית בי-ם ואת הדוקטורט במעבדה לנוירופסיכולוגיה התפתחותית במרכז 'גונדה' לחקר המוח וההתנהגות באוניברסיטת בר-אילן. 

נושא הדוקטורט- אזורי הקשב ואיתור מיקום תפקודי קשב שונים במוח, בקרב ילדים

בעלת ניסיון עשיר בתחום האבחוני והטיפולי ובעבודה עם מגוון של אוכלוסיות, מצבים וקשיים תפקודיים. מעל 25 שנה עסקה ועוסקת בטיפול, הדרכה, ייעוץ והכוונה של זוגות, הורים, משפחות וצוותי מורים, בשרותים פסיכולוגים, ומרכזים לבריאות נפש, כמו גם באגודת 'ניצן' לילדים ליקויי למידה ובמכוני טיפול ציבוריים ופרטיים. בעבר ובהווה, מרצה באוניברסיטה ובמספר מכללות.

מטפלת מוסמכת בטיפול ב:

קליניקה ברחוב ראובן 17 זיכרון-יעקב.

חברה ומטפלת במכון 'אופק' באבן יהודה.

050-698-52-58     sarit@kbtp.co.il         

גישת הטיפול של שרית הינה, גישה אינטגרטיבית - מערכתית, המשלבת בין מגוון אופנויות חשיבה ושיטות טיפול, תוך התבוננות מעמיקה בכל מישורי התפקוד (מוחי-נוירוביולוגי, רגשי, התנהגותי, חברתי,  בינאישי ותוך-אישי) והתייחסות מקיפה לזוג וליחיד בתוך כלל מסגרות החיים המקיפות.

 

לאחר תהליך של הערכה משותפת ובחינת המאפיינים הספציפיים של כל מקרה ומקרה, נבנית תכנית טיפול ייעודית המשלבת טיפול DBT, טיפול פ​​​​​​​סיכולוגי-רגשי, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי, ובמידת הצורך גם טיפול בשילוב ביופידבק – במקביל או ללא טיפול תרופתי.

במקרים שבהם ההתמודדות הינה עם וסביב ילדים, במקביל לתהליך טיפול בהורות, נערכת התערבות בתוך מערכת החינוך במפגשים עם המורים והצוותים המקצועיים (כגון, יועצת בי"ס, נציגי מתי"א וצוות ניהול).   

 

 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר שרית רותם, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר שרית רותם ובאחריותו/ה.