לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ניר גבעוני-צבר

ניר גבעוני-צבר

ניר גבעוני-צבר

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-135649

אודות ניר גבעוני-צבר בקצרה:

אני פסיכולוג (MA) בסוף ההתמחות הקלינית (בקופ״ח מכבי), מקבל מטופלים בקליניקה פרטית בתל-אביב (בצפון הישן) בימים ב ו-ג בשעות אחר הצהריים - ערב.  בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ומטפל בגישה דינאמית, התייחסותית...

פניה אל ניר גבעוני-צבר

אודות ניר גבעוני-צבר

אני פסיכולוג (MA) בסוף ההתמחות הקלינית (בקופ״ח מכבי), מקבל מטופלים בקליניקה פרטית בתל-אביב (בצפון הישן) בימים ב ו-ג בשעות אחר הצהריים - ערב.  בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ומטפל בגישה דינאמית, התייחסותית ו-CBT, בהתאמה לצרכי המטופל.

יש לי נסיון קליני בטיפול בילדים, מתבגרים ומבוגרים, וכן בהדרכת הורים, מטפל בעברית ובאנגלית. 

אני מטפל גם בקליניקה של המרכז הגאה ובעל נסיון וידע מקצועי בעבודה עם אוכלוסיית הלהטב״ק. כמו כן, אני מנוסה בעבודה עם דכאון, חרדה ומשברי חיים, תהליכי גיבוש זהות עצמית, קשיים בקשרים זוגיים וחברתיים, נטייה מינית וזהות מגדרית לאורך מעגל החיים ובהקשר המשפחתי.

טיפול פסיכולוגי בשבילי הוא הרבה מעבר לעבודה, אני מרגיש שזו השליחות שלי וחלק מהותי מהמסע שלי בעולם. המוטו שלי בטיפול הוא שכל אדם, בכל גיל או מצב, יכול להיות מאושר יותר אם יקבל סביבה בטוחה ומכילה לחקירה והתבוננות, שתאפשר תהליך שמטרתו להעצים חופש פנימי, בחירה אותנטית, משמעות וסיפוק בחיים.

מוזמנים ליצור קשר:

Nir.tsabar@gmail.com, 054-6204939.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ניר גבעוני-צבר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ניר גבעוני-צבר ובאחריותו/ה.