לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
גלית סיטון זערור

גלית סיטון זערור

גלית סיטון זערור

עובדת סוציאלית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 13227

אודות גלית סיטון זערור בקצרה:

גלית סיטון זערור – טיפול למבוגרים והדרכת הורים. אני מזמינה אותך למסע משותף, שיאפשר לך לעצור ולהתבונן באופן מפוקח ומודע בתהליכים ובהחלטות המעצבות את חווייתך ולבחור בנתיבים שמיטיבים איתך.   אני בוגרת תואר...

פניה אל גלית סיטון זערור

אודות גלית סיטון זערור

גלית סיטון זערור – טיפול למבוגרים והדרכת הורים.

אני מזמינה אותך למסע משותף, שיאפשר לך לעצור ולהתבונן באופן מפוקח ומודע בתהליכים ובהחלטות המעצבות את חווייתך ולבחור בנתיבים שמיטיבים איתך.  

אני בוגרת תואר שני  בעבודה סוציאלית במגמה הקלינית (MSw) ותרפיה מבוססת מיינדפולנס (קשיבות) באוניברסיטת בר-אילן.

צברתי ותק של 25 שנים במקצוע, במהלכן זכיתי לסייע לגברים ונשים אשר התמודדו עם משברי חיים בתחומים שונים: חולי, אובדן, אתגרים בהורות, קשיים בתחום התעסוקתי, בעיות משפחתיות, גירושין ואלימות במשפחה. 

ניסיון מקצועי:

קליניקה פרטית ברמת גן

"מגדל" חברת ביטוח בפתח תקווה – טיפול בעובדים סביב משברי חיים

"מרכז תמר" תל אביב – הדרכת הורים וטיפול בהורות ביחידה ההתפתחותית

האגף לשירותים חברתיים רמת גן – טיפול במשפחות

תכנית הטיפול נבנית ביחד עם המטופל/ת ובהתאמה לצרכיו/ה, תוך חיזוק המשאבים הפנימיים והחיצוניים ועזרה במיצוי היכולות והזכויות.

אני מטפלת בגישה הוליסטית, המשלבת מגוון כלים מסורתיים (גישה דינמית, טיפול בהורות, CBT) ביחד עם כלים חווייתיים (קלפים טיפוליים, יצירה, מדיטציה). בשנים האחרונות למדתי והתמחיתי במיינדפולנס ו-ACT, שתי גישות פורצות דרך בפסיכולוגיה המודרנית, המוכחות כמסייעות בהפחתת הסבל והכאב הגופני והנפשי.

מיינדפולנס (תשומת לב) הינה איכות מנטלית, הנמצאת בלב התרגול הבודהיסטי, של התבוננות ללא שיפוטיות ותגובתיות בתהליכים המתרחשים בתוכנו. היא מסייעת להשתחרר מדפוסים אוטומטיים אשר אינם מיטיבים עמנו.

טיפול בגישת ACT (acceptance and commitment therapy) מעודד חיבור של האדם לרגשותיו ולערכים שייחודיים לו, על מנת שיוכל לבנות לעצמו חיים משמעותיים ומלאים.

אני סבורה שכל אדם צועד בדרכו הייחודית בשביל החיים, חווה מגוון חוויות ורגשות ופוגש גם לעיתים מכשולים ואתגרים אשר מערערים את בטחונו לגבי יכולתו להתמודד עמם.

איננו שולטים בחלק נכבד מהאירועים בחיינו, אך אני מאמינה שיש לנו שליטה ובחירה באשר איך להתייחס לאותם אירועים.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של גלית סיטון זערור, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי גלית סיטון זערור ובאחריותו/ה.