לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
גיא פלד

גיא פלד

גיא פלד

עו'ס קליני פסיכותרפיסט

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 20360

אודות גיא פלד בקצרה:

עו"ס קליני פסיכותרפיסט, בוגר התכנית לפסיכותרפיה של ביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. חבר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה מס' 1434. בוגר תכנית בטיפול קוגנטיבי-התנהגותי, אוניברסיטת חיפה; M.A בעבודה סוציאלית...

גיא פלד לא מקבל פניות.
ניתן לשלוח פניה למטפלים אחרים:

פניה לטיפול

אודות גיא פלד

עו"ס קליני פסיכותרפיסט, בוגר התכנית לפסיכותרפיה של ביה"ס לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. חבר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה מס' 1434. בוגר תכנית בטיפול קוגנטיבי-התנהגותי, אוניברסיטת חיפה; M.A בעבודה סוציאלית קלינית, אוניברסיטת בר-אילן; B.A, האוניברסיטה העברית.

מעל 15 שנות ניסיון במסגרות בריאות נפש ציבוריות - במרפאת מבוגרים ומחלקה אשפוזית בבי"ח גהה, במרכז הקהילתי לבריאות הנפש יפו ובשירות הייעוצי-טיפולי של אגודת הלהט"ב.

כיום עובד בקליניקה פרטית בבריטניה בטיפול בנוער ומבוגרים, ובמתן הדרכה מקצועית למטפלים. כמו כן מטפל בעברית ובאנגלית דרך זום. 

הטיפול המתאים בעיני יכול להיות ממוקד או ממושך ומקיף, תפור לפי הצורך והרצון. אני משלב טיפול בגישה פסיכודינאמית-התייחסותית עם גישות קוגנטיביות-התנהגותיות (CBT), ופתוח לטווח רחב של כלים וגישות לטובת היכולת לשנות ולהשתנות ולנוע ממקומות "תקועים".

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של גיא פלד, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי גיא פלד ובאחריותו/ה.