פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ליהי בלסון - חמל

ליהי בלסון - חמל

ליהי בלסון - חמל

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-7757

אודות ליהי בלסון - חמל בקצרה:

ד"ר ליהי בלסון-חמל פסיכולוגית קלינית בכירה, מדריכה בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה (מס' רשיון מדריך 27-36283). אני בוגרת תואר שני ובעלת תואר דוקטור (Ph.D) בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן. עבודת הדוקטורט...

פניה אל ליהי בלסון - חמל

אודות ליהי בלסון - חמל

ד"ר ליהי בלסון-חמל

פסיכולוגית קלינית בכירה, מדריכה בפסיכותרפיה ובפסיכודיאגנוסטיקה (מס' רשיון מדריך 27-36283).

אני בוגרת תואר שני ובעלת תואר דוקטור (Ph.D) בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן. עבודת הדוקטורט עסקה בתרומה של כישורי מנטליזציה ליחסים זוגיים. ההתמחות הקלינית שלי נעשתה בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים, במסגרת המרפאה ע"ש בריל, רמת-חן. 

בשנים האחרונות אני משמשת כמנהלת קלינית של מכון "שדות", מכון לפסיכותרפיה ממוקדת בפריסה ארצית, וכן חברה ומדריכה ב"קבוצת שיח", מכון לפסיכותרפיה באוריינטציה התייחסותית במרכז תל-אביב. בנוסף, מטפלת בנוער ובמבוגרים בקליניקה פרטית בצפון תל-אביב (כיכר מילאנו).

אני מטפלת בגישה דינמית-התיחסותית (relational) ובגישה קוגניטיבית-התנהגותית (CBT). מתעניינת במודלים של אינטגרציה בין גישות טיפוליות דינמיות וקוגניטיביות-התנהגותית. כותבת, מרצה ומדריכה בנושא זה במסגרת בית הספר לפסיכותרפיה אינטגרטיבית "מפרשים" ובמסגרות נוספות.

תחומי מומחיות - טיפול בחרדה ודיכאון, התערבות במצבי משבר, טיפול במתבגרים והדרכת-הורים, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי קצר-מועד, פסיכותרפיה התייחסותית ארוכת-טווח, טיפול אינטגרטיבי.  

נשואה+3 , מתגוררת בשכונת בבלי , תל-אביב.

טלפון - 054-8158913

מייל - lchemel@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ליהי בלסון - חמל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ליהי בלסון - חמל ובאחריותו/ה.