לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
שי ארנון

שי ארנון

שי ארנון

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-168974

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. מוסמכת לעסוק כפסיכולוגית על ידי משרד הבריאות, מספר רישום בפנקס הפסיכולוגים: 27-168974. מטפלת בגישה פסיכודינאמית וכן בגישות ממוקדות כגון טיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT) בדגש על גישת הגל השלישי... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל שי ארנון

אודות שי ארנון

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. מוסמכת לעסוק כפסיכולוגית על ידי משרד הבריאות, מספר רישום בפנקס הפסיכולוגים: 27-168974.

מטפלת בגישה פסיכודינאמית וכן בגישות ממוקדות כגון טיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT) בדגש על גישת הגל השלישי (טיפול בקבלה ומחויבות, ACT) וEMDR.
אני מאמינה בהתאמה אישית של הטיפול לצרכי המטופל\ת ובשיח משותף עימו\ה על דרך הטיפול המתאימה לו\ה.

מטפלת באופן פרטי בתל אביב במבוגרים (18+), במתבגרים והדרכות הורים.
מטפלת בשפה עברית או אנגלית. קיימת אפשרות לטיפול באופן פרונטלי או בזום.
ליצירת קשר ותיאום פגישת היכרות, ניתן לפנות 0545329044

ניסיון מקצועי

כיום פסיכולוגית בהתמחות קלינית במרכז לבריאות הנפש ע״ש בריל-רמת חן. בעלת ניסיון בטיפול במבוגרים, ילדים, בני נוער ומשפחותיהם. בעלת ניסיון טיפולי במגוון הפרעות וקשיים, כגון דיכאון והפרעות מצב רוח, חרדות על סוגיהן, התמודדות עם חשיפה לטראומה והפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), בריאות הנפש של האישה, מעברים ומשברי חיים, פרידות, אבל ואובדן, סוגיות שונות הקשורות לזהות, דימוי וערך עצמי, ומורכבויות ביחסים בינאישיים.

השכלה אקדמית

תואר MA בפסיכולוגיה קלינית בהתמחות מבוגר, אוניברסיטת רייכמן (המרכז הבינתחומי הרצליה)
תואר BA בפסיכולוגיה, New York University

ניסיון מחקרי

בעלת ניסיון מחקרי בתחומים של טיפול בהפרעות מצב רוח וחרדה, פוסט טראומה ואובדנות בין היתר בתוכנית הלאומית למניעת אובדנות של משרד הבריאות, בתוכנית למחקר וטיפול בפוסט טראומה (PTSD) במרכז הרפואי של אוניברסיטת קולומביה\המכון הפסיכיאטרי של מדינת ניו יורק, ובמרכז הרפואי הר סיני בניו יורק.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שי ארנון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שי ארנון ובאחריותו/ה.