לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אופיר קצנלנבוגן

אופיר קצנלנבוגן

אופיר קצנלנבוגן

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-150223

שמי אופיר,  פסיכולוגית קלינית (מספר רישיון:  27-150223). מטפלת במתבגרים ובמבוגרים בקליניקה פרטית בכרכור. אני משלבת חשיבה פסיכודינמית עם כלים נוספים, בגמישות ובהתאם לצרכי המטופל, כגון מיינדפולנס, ו- CBT.   בהכשרתי... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אופיר קצנלנבוגן

אודות אופיר קצנלנבוגן

שמי אופיר, 
פסיכולוגית קלינית (מספר רישיון:  27-150223). מטפלת במתבגרים ובמבוגרים בקליניקה פרטית בכרכור. אני משלבת חשיבה פסיכודינמית עם כלים נוספים, בגמישות ובהתאם לצרכי המטופל, כגון מיינדפולנס, ו- CBT.  

בהכשרתי המקצועית טיפלתי באנשים מכל טווח החיים, מגילאי יסודי ועד לאוכלוסיית הגיל השלישי, במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב, המרכז לבריאות הנפש רמלה, כפר הילדים תלפיות, ובטיפול היום הפסיכיאטרי של המרכז הרפואי הלל יפה. 

למדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, ודוקטורט בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בן-גוריון. בעבודת הדוקטורט שלי עסקתי בחקר תהליכים זוגיים והקשר שלהם לרווחה זוגית ואישית. כמו כן, יש לי ניסיון רב בהערכה של פוסט-טראומה במסגרת מחקר.

אני מאמינה בכל לבי בטיפול כמרחב של קשר מיטיב, מתוכו מתאפשרת תנועה נפשית. סביבה טיפולית אופטימלית מאפשרת להתבונן פנימה על חלקים הממתינים להתגלות, וכאשר אנחנו מרחיבים את ההבנות לגבי עצמנו, האפשרות שלנו להתמודד עם אתגרי החיים עולה. 

מוזמנים ליצור איתי קשר

אופיר - 0546288897

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אופיר קצנלנבוגן, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אופיר קצנלנבוגן ובאחריותו/ה.