לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אילנה ששר-טויב

אילנה ששר-טויב

אילנה ששר-טויב

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 13094

אילנה ששר-טויב, MSW, עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית, קליניקה פרטית בשוהם. בעלת ניסיון של כ-25 שנות טיפול באופן פרטני, לזוגות, משפחות ומתבגרים, כמו גם הדרכת מטפלות. בשירות הציבורי- הקמתי ומנהלת... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אילנה ששר-טויב

אודות אילנה ששר-טויב

אילנה ששר-טויב, MSW, עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית, קליניקה פרטית בשוהם. בעלת ניסיון של כ-25 שנות טיפול באופן פרטני, לזוגות, משפחות ומתבגרים, כמו גם הדרכת מטפלות. בשירות הציבורי- הקמתי ומנהלת מרכז טיפולי 'נתיבים להורות' לטיפול במתבגרים והוריהם בראיה משפחתית. עבדתי שנים רבות בתפקידי טיפול מגוונים, עבודה עם נערות במצבי סיכון, נשים המתמודדות עם אלימות במשפחה וקשיים רגשיים, טיפול בפגיעות מיניות, טיפול בטראומה, טיפול בהורים למתבגרים המתמודדים עם קשיים רגשיים התנהגותיים של ילדיהם, טיפול בפרטים ומשפחות ההמבצעות שינויים ורילוקיישן. בזמן מגורינו בארה"ב, זכיתי לעבוד בניו יורק במסגרת 'מכון אקרמן ללימוד זוגי ומשפחתי' עם משפחות הרוגי אסון התאומים במנהטן, כמו גם לעבוד בבי"ח במרכז RDTC לאיבחון וטיפול בטראומה. רואה בתהליך הטיפולי מסע משותף המביא לצמיחה, התפתחות וריפוי. כמטפלת אינטגרטיבית, מאמינה בצורך 'לתפור' את המענה הטיפולי בהתאם לצרכי המטופל או המשפחה, ובוחרת  את הטיפול בהתאם לשיקול דעת קליני, רצון והתאמה למטופל.

אשמח להכיר ולסייע לכם, אילנה.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אילנה ששר-טויב, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אילנה ששר-טויב ובאחריותו/ה.