לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
מיכל משיח בנימין

מיכל משיח בנימין

מיכל משיח בנימין

עובדת סוציאלית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 36512

כל טיפול הוא מסע משותף לגילוי האפשרויות העומדות בפני האדם, המהווה הזדמנות לשינוי. אני מאמינה כי בניית קשר טיפולי קרוב ומכיל, המייצר שיח בגובה העיניים ומתוך מקום בטוח, מאפשר לגלות ביחד את הנחות היסוד ואת דפוסי... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל מיכל משיח בנימין

אודות מיכל משיח בנימין

כל טיפול הוא מסע משותף לגילוי האפשרויות העומדות בפני האדם, המהווה הזדמנות לשינוי.

אני מאמינה כי בניית קשר טיפולי קרוב ומכיל, המייצר שיח בגובה העיניים ומתוך מקום בטוח, מאפשר לגלות ביחד את הנחות היסוד ואת דפוסי החשיבה וההתנהגות של המטופל/ת, תוך הרחבת המודעות למגוון האפשרויות שפתוחות בפניו/ה. עבורי זו זכות גדולה.

בעבודתי הטיפולית אני משלבת גישות טיפוליות מגוונות (דינמי, SE ,CBT, EMDR ומיינדפולנס) והתערבויותיי מותאמות לאדם העומד מולי. 

“מאחורי כל הדברים הנראים לעין, יש דבר מה גדול יותר; כל דבר הינו נתיב, שער או חלון הנפתח אל משהו אחר.” (אנטואן דה סנט-אכזופרי, ‘הנסיך הקטן’).

לימודים אקדמיים

בעלת ניסיון רב ממסגרות טיפול למכורים (יחידה להתמכרויות- רווחה בית שמש, קהילת הר טוב- בית אור אביבה, "קשרים"- מרכז פרטי לטיפול בהתמכרות למין). 

עובדת כיום באגודה לבריאות הציבור במרכז מהלך המתמחה בטיפול בהתמכרות למין. במקביל עובדת בחוסן עם תושבי שדרות בטיפול בטראומה.

תחומי הטיפול שלי הם:

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מיכל משיח בנימין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מיכל משיח בנימין ובאחריותו/ה.