לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אסתר תבור

אסתר תבור

אסתר תבור

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-152442

שמי אסתר, פסיכולוגית בהתמחות קלינית. אני מטפלת במבוגרים בכל הגילאים המתמודדים עם קשיים רגשיים מסוגים שונים: מצבי משבר, פרידות ואובדן, קשיים בערך העצמי, דיכאון, חרדה, פוסט-טראומה, התלבטויות בגיבוש זהות, קשיים ביחסים... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אסתר תבור

אודות אסתר תבור

שמי אסתר, פסיכולוגית בהתמחות קלינית. אני מטפלת במבוגרים בכל הגילאים המתמודדים עם קשיים רגשיים מסוגים שונים: מצבי משבר, פרידות ואובדן, קשיים בערך העצמי, דיכאון, חרדה, פוסט-טראומה, התלבטויות בגיבוש זהות, קשיים ביחסים זוגיים וחברתיים ועוד.

בטיפול אני מאמינה שהתבוננות משותפת, בתוך מרחב טיפולי בטוח, יכולה להניע תהליכי שינוי עמוקים ולהרחיב את יכולת ההתמודדות עם קשיים. אני מטפלת בשיטה פסיכודינאמית וכן משלבת כלים מעולם ה-CBT והמיינדפולנס בהתאם לצורך בטיפול.

בהכשרתי אני בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בהצטיינות יתרה. בעלת ניסיון טיפול במקומות שונים. ביניהם, מרפאת שלום יהודה של המרכז הירושלמי לבריאות הנפש, השירות הפסיכולוגי-חינוכי בבת ים, ומרפאת אליעזר לבריאות הנפש של בי"ח שלוותה.

מקבלת בקליניקה פרטית במרכז פתח תקווה, 054-4882695.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אסתר תבור, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אסתר תבור ובאחריותו/ה.