לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ענבר אייל

ענבר אייל

ענבר אייל

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-171875

נעים מאוד, אני ענבר, פסיכולוגית בהתמחות שיקומית. אני מטפלת בצעירים, מבוגרים וזקנים בקליניקה פרטית בהרצליה, במכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי ובאונליין.  בעלת ניסיון בטיפול במבוגרים המתמודדים עם פגיעה גופנית... קראו אודותיי בהרחבה...

בתקופה זו אני זמינה (בהתנדבות) למתן עזרה ראשונה נפשית. זהו יעוץ תמיכתי טלפוני בלבד שאינו מהווה תחליף לטיפול.


ניתן להתקשר אלי ל 0502402966 בימים:
ראשון, בין 20:00 ל 22:00
שני, בין 10:00 ל 15:00
חמישי, בין 10:00 ל 20:00
שישי, בין 12:00 ל 16:00

פניה אל ענבר אייל

אודות ענבר אייל

נעים מאוד, אני ענבר, פסיכולוגית בהתמחות שיקומית. אני מטפלת בצעירים, מבוגרים וזקנים בקליניקה פרטית בהרצליה, במכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי ובאונליין. 
בעלת ניסיון בטיפול במבוגרים המתמודדים עם פגיעה גופנית ו/או מוחית ועם מצבי משבר שונים.
מטרת הטיפול היא לסייע בהתמודדות עם השלכות האירוע או המחלה, המלווה פעמים רבות בחוויה של קטיעת רצף החיים וחווית אובדן קשה. הטיפול מהווה מרחב תומך ומכיל לשיתוף בחוויות, התבוננות משותפת על הרגשות שעולים בתהליך וכן מקום ליצירת שינוי בשגרת החיים על מנת להגיע לרווחה נפשית.

בעבודתי, אני מאמינה בגישה אינטגרטיבית, תוך התאמת הגישה והכלים הטיפוליים לאדם ולמטרות הטיפול. בעלת הכשרה במגוון שיטות טיפול: דינאמי, קוגניטיבי, קוגניטיבי-התנהגותי (CBT), EMDR, מיינדפולנס והתערבות במשבר.
אימון לגוף ולנפש – בעלת ניסיון רב כמאמנת כושר. טיפול בריצה למעשה נועד לשלב את הטיפול הפסיכולוגי עם פעילות גופנית אירובית מתונה (המותאמת לקצב של המטופל). שיטת טיפול זו מתאימה גם לאנשים שאוהבים ספורט ומתקשים לשבת זמן רב על הכורסא, אבל גם לאנשים חסרי ניסיון המעוניינים לשפר את איכות חייהם ואת רווחתם הנפשית במקביל.

השכלה אקדמית:
תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי נשים ומגדר, אוניברסיטת תל-אביב.
תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית, המכללה האקדמית תל אביב-יפו.

ניסיון תעסוקתי:
בית החולים לוינשטיין, מחלקה לשיקום מוחי ג'. טיפול פרטני באנשים עם פגיעות מוחיות.
המכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי (ע"ר) – טיפול פרטני וקבוצתי באנשים עם פגיעות מוחיות ובמחלימים ממחלת הסרטן ואבחון נוירופסיכולוגי במבוגרים.
מטפלת בקליניקה פרטית בהרצליה ובטיפול אונליין.

תחומי טיפול: התמודדות במצבי משבר, טיפול במצבי אבל ושכול, התמודדות עם מחלות ומצבים רפואיים, הפרעות דיכאון וחרדה, פוסט טראומה, סוגיות והתמודדויות של הגיל השלישי, העצמה אישית, טיפול פסיכודינמי, טיפול קוגניטיבי, טיפול-גוף-נפש.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ענבר אייל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ענבר אייל ובאחריותו/ה.