לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
איציק קליין

איציק קליין

איציק קליין

זהות אומתה מאומת
מספר ת.ז: 00000-4561

נעים מאד, אני איציק, פסיכותרפיסט המתמחה בטיפול אקזיסטנציאליסטי. אמנם הביטוי "פסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית" עשוי להיראות מורכב או מרתיע, אך למעשה זו שיטה פשוטה. בעיקרו של דבר, זה כולל עיסוק בשיחות טיפוליות... קראו אודותיי בהרחבה...


אודות איציק קליין

נעים מאד, אני איציק, פסיכותרפיסט המתמחה בטיפול אקזיסטנציאליסטי. אמנם הביטוי "פסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית" עשוי להיראות מורכב או מרתיע, אך למעשה זו שיטה פשוטה. בעיקרו של דבר, זה כולל עיסוק בשיחות טיפוליות בינינו, דיון בכל נושא או מושג שעולים במהלך הפגישות שלנו.

איך אני יכול לסייע?
כל מערכת יחסים טומנת בחובה אתגרים ועלולה לעלות מצוקות רגשיות - תחושות דחייה וחוסר אהבה ממעגל החברים והמשפחה, אכזבה ותסכול, בלבול וחוסר בהירות.
אני מסייע לאנשים המתמודדים עם בעיות שעולות בכל סוג של מערכות יחסים - בינאישית, זוגית, משפחה, סביבת עבודה וכל אינטרקציה הנחשבת כמשמעותית עבורך.

לפתוח הכל מבלי לחשוש
ביחד אנחנו מנסים לבחון כל התנהגות, מחשבה ורגש - בלי לשפוט אם היא "רעה" או "טובה", אלא בעיקר להבין מה עומד מאחורי אותה התנהגות או מחשבה - ובהתאם לכך שוב כאמור נוכל לבחור יותר נכון את המחשבה או ההתנהגות.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של איציק קליין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי איציק קליין ובאחריותו/ה.