פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שיר מוספיר

שיר מוספיר

שיר מוספיר

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 33749

אודות שיר מוספיר בקצרה:

אני עובדת סוציאלית עם תואר שני קליני מאוניברסיטת בר-אילן. אני מטפלת בקליניקה שלי בשיטת טיפול אינטגרטיבית (משולבת), באנשים המתמודדים עם קשיים רגשיים שונים: חרדה ודיכאון, צמתים ומשברי חיים, קושי במימוש עצמי, הגיל...

פניה אל שיר מוספיר

אודות שיר מוספיר

אני עובדת סוציאלית עם תואר שני קליני מאוניברסיטת בר-אילן. אני מטפלת בקליניקה שלי בשיטת טיפול אינטגרטיבית (משולבת), באנשים המתמודדים עם קשיים רגשיים שונים: חרדה ודיכאון, צמתים ומשברי חיים, קושי במימוש עצמי, הגיל השלישי, התמודדות עם אובדן ואבל ועוד.

אני מטפלת בגישה אינטגרטיבית המשלבת רעיונות של שיטות טיפול מגוונות, כדי להתאים את אופי הטיפול לצרכים השונים והמשתנים של כל מטופל ומטופלת. לשם כך אני משתמשת בכלים מתוך קשת רחבה של תחומים וגישות טיפוליות, כמו התחום הפסיכודינמי והתחום הקוגניטיבי-התנהגותי (CBT).

לתפיסתי, טיפול הוא אמצעי שבעזרתו ניתן להביא את המטופלים למצב הטוב ביותר שהם רוצים ויכולים להגיע אליו. אני מאמינה בהסתכלות מערכתית, שהיא התייחסות למערכות שסובבות את האדם כחלק מהטיפול. בין אם מדובר במערכות אנושיות כמו משפחת המטופל, או במידת הצורך, מערכות בירוקרטיות ורשויות.

להט"ב (+LGBTQ) פרנדלי.

הקליניקה ממוקמת בגבעתיים על גבול תל אביב.

טלפון ליצירת קשר: 0546-88-6273

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שיר מוספיר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שיר מוספיר ובאחריותו/ה.