פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
אורן סלמניק
אורן סלמניק

אורן סלמניק

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 29795

אודות

אורן סלמניק - עו"ס קליני M.Sw. מטפל במבוגרים ומתבגרים בהתמודדות עם משברים נפשיים (אסונות, גירושים/אחר), ובמצבים כגון דיכאון והפרעות מצב רוח,  הפרעות נפש, התנהגויות כפיתיות, חרדות, משברי חיים...

פניה אל אורן סלמניק

אורן סלמניק - עו"ס קליני M.Sw. מטפל במבוגרים ומתבגרים בהתמודדות עם משברים נפשיים (אסונות, גירושים/אחר), ובמצבים כגון דיכאון והפרעות מצב רוח,  הפרעות נפשהתנהגויות כפיתיותחרדות, משברי חיים (גירושים, אסונות)קשיים זוגיים וקשיים במיומניות חברתיות.

בעל ניסיון עשיר של למעלה מ-10 שנים בעבודה טיפולית עם אנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים, הן בליווי ותמיכה פרטנית של מטופלים ובני משפחותיהם, והן בניהול שירות שיקום לנפגעי נפש (במסגרת שירותי סל שיקום של משרד הבריאות).

בעל היכרות מעמיקה עם שירותי סל שיקום של משרד הבריאות.

אני מאמין כי בשעת משבר או מצוקה כולנו זקוקים לדמות תומכת שתלווה אותנו באופן אישי ותסייע לנו למצוא את הכוחות הדרושים להתגבר על קשיי החיים, ואפילו להתפתח ולצאת מחוזקים יותר. 

ההחלטה לפנות לטיפול כרוכה פעמים רבות בחששות, בלבול, תסכול ופחד 'לחטט בפצעים' מהחשש מפני מה שנמצא מאחוריהם.  אם שקלת לפנות לטיפול, אך חששות אלה מוכרים לך, אני מזמין אותך להרים טלפון, לשיחה בגובה העיניים בה נחשוב יחד על האפשרות של טיפול. ללא כל התחייבות. 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אורן סלמניק, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אורן סלמניק ובאחריותו/ה.