לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
הילה ידעי

הילה ידעי

הילה ידעי

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 28178

אודות הילה ידעי בקצרה:

אני הילה, עובדת סוציאלית, מטפלת רגשית בתחום הנערות כבר שנים רבות. המפגש והליווי של נערות וצעירות הוא בדמי. השהות וההתבוננות במה שהן מביאות ובתהליך שהן עוברות מפעים אותי כל פעם מחדש. החוכמה, האומץ, הסקרנות, השאיפה...

פניה אל הילה ידעי

אודות הילה ידעי

אני הילה, עובדת סוציאלית, מטפלת רגשית בתחום הנערות כבר שנים רבות. המפגש והליווי של נערות וצעירות הוא בדמי. השהות וההתבוננות במה שהן מביאות ובתהליך שהן עוברות מפעים אותי כל פעם מחדש. החוכמה, האומץ, הסקרנות, השאיפה לשינוי, כל אחת והכוחות הטמונים בה.

כבר בשרות הלאומי התחלתי את ה"רומן" שלי בעבודה עם נערות. שרתתי שנתיים במסגרות פנימייה לנערות. לאחר מכן המשכתי לעבוד כמדריכה וכאם בית במשפחתון לנערות ובדירת הבוגרים (18+) של עמותת "אור שלום". 
את התואר הראשון בע"ס למדתי במכללת אשקלון. במהלך התואר ריכזתי את תוכנית "סיכויים" באשקלון- תוכנית שיקומית לנוער עולה עובר חוק. 
לאחר סיום התואר עבדתי כעו"ס בית חם לנערה בקרית מלאכי דרך עמותת "יחדיו" ומשם עו"ס נוצ"ץ (נוער צעירים וצעירות ) במועצה אזורית שפיר. 
לפני כשבע שנים עברתי להתגורר במזכרת בתיה ומאז אני עו"ס נערות וצעירות במחלקה לשירותים חברתיים ביישוב. 

במסגרת התפקיד אני פוגשת נערות עם מורכבויות ואתגרים שונים בחייהן: דימוי גוף, דימוי עצמי, זהות, חרדות, מערכות יחסים אלימות במשפחה, גירושים, דכאון, אובדנות , טראומה ועוד . לפני כשלוש שנים סיימתי תואר שני בעבודה סוציאלית במכללת ספיר בהתמחות ילד ונוער. כחלק מההתפתחות המקצועית למדתי הכשרות שונות : emdr,פגיעות מיניות ועוד.
בנוסף, אני מדריכת LifeDance, שזוהי  שיטת ריקוד המבוססת על חיבור גופנפש באמצעות תנועה. כיום אני סטודנטית לטיפול בתנועה ומחול בקרית אונו. 

כנערה, נחשבתי כ"מורדת", לא הסכמתי לקבל את הדברים כפי שהם ללא חיבור עמוק. הדמויות שפגשתי בחיי וראו מבעד ל"מרד, ממשיכות להיות נצורות בתוכי עד היום. 
אני מאמינה בכל לב באימרה המפורסמת : כל אחת צריכה רק מישהו/י אחד/ת שיראה ויהיה שם עבורה.
הההכשרות שלמדתי ולומדת אלו כלים לשכלול האיכויות, החיבורים והאפשרויות לסייע לנערות ולצעירות שמגיעות אליי. אם זה דרך הגוף, מחשבה, רגש , כל אלו כדי לאפשר למי שמגיעה אליי להכיר את עצמה טוב יותר, להתחבר לכוחות הקיימים בה ולעשות שינוי כפי רצונה. 
אז אם התחברת ומעוניינת בתהליך כלשהו בחייך מזמינה אותך ליצור עימי 0542640868 hilayad@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של הילה ידעי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי הילה ידעי ובאחריותו/ה.