לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אור שמש

אור שמש

אור שמש

פסיכולוגית

פסיכולוג/ית מאומת/ת
מספר רישיון: 27-137178

פסיכולוגית קלינית מומחית. מ.ר. 27-137178. מטפלת במבוגרים ובוגרים צעירים. לאורך הכשרתי כמטפלת צברתי ניסיון רב בטיפול במגוון מצבי חיים וקשיים הקשורים לחוויות טראומטיות, אובדן, דיכאון, חרדה ומשברים בינאישיים. בעבודתי... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אור שמש

אודות אור שמש

פסיכולוגית קלינית מומחית. מ.ר. 27-137178. מטפלת במבוגרים ובוגרים צעירים.

לאורך הכשרתי כמטפלת צברתי ניסיון רב בטיפול במגוון מצבי חיים וקשיים הקשורים לחוויות טראומטיות, אובדן, דיכאון, חרדה ומשברים בינאישיים.

בעבודתי כמטפלת אני מבקשת להתאים את עצמי לצורכי המטופל/ת ככל האפשר, לבנות מקום בטוח בטיפול, לפתוח מרחב להתבוננות בחוויה האישית ולקדם את ההחלמה והצמיחה האישית. לשם כך אני משלבת לפי הצורך בין תפיסת עולם דינאמית למגוון שיטות וכלים טיפוליים שרכשתי לאורך השנים כגון ביופידבק, PE , EMDR, CPT טיפול בבישול ועוד.

בנוסף, מתוך הניסיון שלי בטיפול בטראומה צבאית, יחד עם שיר קוגן, אני מנחה קבוצה טיפולית ממוקדת פרטית לבנות זוג של נפגעי טראומה צבאית או על רקע טרור בגבעתיים. 

את התמחותי ביצעתי ביחידה לתגובות קרב בצה"ל וכן בבית החולים לב השרון במחלקות המתמחות בהפרעות הקשורות לטיפול בטראומה. את הפרקטיקום בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר ביצעתי במרפאת בריאות הנפש של קופ"ח כללית בחיפה.

לימודים:
תואר ראשון בפסיכולוגיה וספרות עברית - אוניברסיטת בן גוריון.
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר - המכללה האקדמית תל אביב יפו.
לימודי המשך - טיפול בבישול.
קורסים והכשרות נוספות: EMDR שלב 1, PE, ביופידבק, טיפול נרטיבי בטראומה, CPT.

כיום עובדת בקליניקה פרטית בהוד השרון, מנחה קבוצה ייעודית לבנות זוג של נפגעי טראומה צבאית וכן מטפלת בבית החולים לב השרון, ב"עוגן - אשפוז יום לנפגעות טראומה מינית".

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אור שמש, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אור שמש ובאחריותו/ה.