לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
הניה אלבוים

הניה אלבוים

הניה אלבוים

מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת ,עובדת סוציאלית m.s.w

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 10644
מטפלת משפחתית וזוגית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 1308

אודות הניה אלבוים בקצרה:

הניה אלבוים מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, עובדת סוציאלית m.s.w ,קליניקה פרטית בראשל"צ.  מטפלת בעלת ניסיון, מטפלת בטיפול ממוקד בקשיים או משברים בזוגיות ובמשפחה,קשיים על רקע שינויים בהתנהלות הזוגית לאורך השנים-...

פניה אל הניה אלבוים

אודות הניה אלבוים

הניה אלבוים מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, עובדת סוציאלית m.s.w ,קליניקה פרטית בראשל"צ.

 מטפלת בעלת ניסיון, מטפלת בטיפול ממוקד בקשיים או משברים בזוגיות ובמשפחה,קשיים על רקע שינויים בהתנהלות הזוגית לאורך השנים- כמו בנית זוגיות חדשה ,לידת ילד ראשון , התבגרות הילדים, יציאת הילדים מהבית. כמו כן מתמחה בהדרכת הורים על רקע גירושין. מאמינה כי טיפול מאפשר הבנה וקבלת כלים לשיפור התקשורת והיחסים.

 עובדת בשנים אחרונות בקליניקה פרטית. לאחר התמחות במשך מספר שנים בתחנה לייעוץ נישואין ,ועובדת סוציאלית בשירות רווחה עירונית במשך כ 25 שנה ,בתחום המשפחה ועם משפחות העוברות תהליכי גירושין.  

תואר שני בעבודה סוציאלית,מאוניברסיטת תל אביב מ 2003, הסמכה לטיפול זוגי ומשפחתי מהאגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי משנת 2009 . והשתלמויות שונות.

 מאמינה כי בתהליך טיפולי שמאפשר קבלת כלים ,הבנה, מודעות ,אפשר לשפר את היחסים בזוגיות ובמשפחה וליצור יחסים המאפשרים שיתוף פעולה וקירבה.   

קליניקה פרטית במערב ראשון לציון ,רחוב לשם 19 .      דף פייסבוק- הניה אלבוים-מטפלת זוגית ומשפחתית

טלפון לקבלת פרטים ו/או תיאום פגישה - 0507950848       מייל- henyae3@gmail.com       

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של הניה אלבוים, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי הניה אלבוים ובאחריותו/ה.