פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
כרמל הראל

כרמל הראל

כרמל הראל

עובדת סוציאלית קלינית

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 32585

אודות כרמל הראל בקצרה:

עו"ס קלינית, M.Sw. בעלת ניסיון בטיפול במשברי חיים (דיכאון, פרידות, אובדן, אבטלה), התמכרויות ותחלואה כפולה בפרט, גיבוש זהות מינית ומגדרית.  הכרות מעמיקה עם תחום השיקום בבריאות הנפש. ייעוץ וליווי לבני משפחה שיקיריהם...

פניה אל כרמל הראל

כרמל הראל השיבה ל 100% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות כרמל הראל

עו"ס קלינית, M.Sw. בעלת ניסיון בטיפול במשברי חיים (דיכאון, פרידות, אובדן, אבטלה), התמכרויות ותחלואה כפולה בפרט, גיבוש זהות מינית ומגדרית. 

הכרות מעמיקה עם תחום השיקום בבריאות הנפש. ייעוץ וליווי לבני משפחה שיקיריהם מתמודדים עם משבר נפשי.

אני מאמינה ביצירת מקום מאפשר להתבוננות פנימית, גדילה ושינוי. מטפלת בגישה פסיכודינאמית בשילוב עם גישות התנהגותיות בהתאם לרצון והצורך של האדם שמולי.

פנייה להתחלת טיפול מלווה פעמים רבות בחששות, מזמינה אתכם להתקשר לשיחה בגובה העיניים, וחשיבה משותפת על הטיפול והתהליך המתאים.

בעלת קליניקות בגבעתיים ובכפר סבא. הקליניקות ממוקמות באיזורים מרכזיים ונגישים בעיר, עם קרבה לתחבורה ציבורית ומקומות חניה.

בנוסף- מעבירה הרצאות והדרכות צוות, פרונטליות או אונליין במגוון נושאים: התמכרויות, פסיכופתלוגיה ובריאות הנפש, אלימות במשפחה ופגיעות מיניות.

There's a crack in everything- That's how the light gets in... 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של כרמל הראל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי כרמל הראל ובאחריותו/ה.