לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יעל קונטי

יעל קונטי

יעל קונטי

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-146699

אודות יעל קונטי בקצרה:

נעים מאוד, אני פסיכולוגית בהתמחות שיקומית, נוירופסיכולוגית ומטפלת בשיטת האקומי, פסיכותורפיה מבוססת גוף ומיינדפולנס ומנחת קבוצות מיינדפולנס. אני מטפלת בקליניקה פרטית, במושב בית חנניה (קרוב לבנימינה) ובמרפאה של...

פניה אל יעל קונטי

אודות יעל קונטי

נעים מאוד, אני פסיכולוגית בהתמחות שיקומית, נוירופסיכולוגית ומטפלת בשיטת האקומי, פסיכותורפיה מבוססת גוף ומיינדפולנס ומנחת קבוצות מיינדפולנס. אני מטפלת בקליניקה פרטית, במושב בית חנניה (קרוב לבנימינה) ובמרפאה של משרד הביטחון ובמרפאה הפסיכיאטרית בבית חולים רמב"ם בחיפה. אני מטפלת במבוגרים, שמתמודדים עם משבר, פיזי (תאונה או מחלה) ו/או נפשי (טראומה, דיכאון, אובדן תחושת משמעות, חרדה ועוד).

יש לי ניסיון בטיפול בפוסט טראומה, בקשיים במערכות יחסים, והתמודדות עם פגיעה פיזית, בפרט פגיעת ראש אבל גם פגיעות פיזיות אחרות, כמו כאב כרוני. 

אני עובדת עם כלים מגוונים ומתאימה את הטיפול לאדם לפי צרכיו ורצונותיו. אני מאמינה בקשר הטיפולי כבסיס לשינוי והתפתחות ובנוכחות האוהבת של המטפלת כעקרון מנחה בטיפול. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יעל קונטי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יעל קונטי ובאחריותו/ה.