פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
שירן יוניס

שירן יוניס

שירן יוניס

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-147599

אודות שירן יוניס בקצרה:

פסיכולוגית בהתמחות קלינית בתחנה לטיפול וייעוץ רגשי בעמק הירדן.  בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין (2015-2017),  בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.   ​​​​​​​פרקטיקקום...

פניה אל שירן יוניס

אודות שירן יוניס

פסיכולוגית בהתמחות קלינית בתחנה לטיפול וייעוץ רגשי בעמק הירדן. 
בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין (2015-2017), 
בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.  
​​​​​​​פרקטיקקום קליני עשיתי במרפאה להפרעות אכילה והפרעות פסיכוסומטיות בתל השומר. 

גרה בכרכור.

מחקר הגמר שלי בהנחיית ד"ר יוסי לוי בלז עסק בהכרת תודה אישיותית ובמערכת היחסים שלה עם NSSI ואובדנות דרך משתנים מתווכים הנוגעים לתפיסות יחסים בין אישיים: תחושת חוסר שייכות ותחושת עול נתפס. הצגתי מחקר זה בכנס האירופאי של פסיכולוגיה חיובית 2018 (ECPP).
אני פועלת על מנת לקדם את הנושא של הכרת תודה אישיותית (dispotional gratitude) באופן פרקטי וישים בחיי היום יום. 

עוסקת באיפיון מילולי לעסקים קטנים - תהליך הכולל ראיון עומק בו מגלים מהי האישיות של העסק. תהליך זה מאפשר כתיבה אחידה בפלטפורמות השונות - רשימת דיוור, אתר, עמוד עסקי וניתן להשתמש בו גם אם לא מייצרים תוכן כתוב כחלק מתהליך המיתוג של העסק.

עוסקת בכתיבה ובעריכה של תוכן אישי - מקשיבה לכם מעבירה את המילים שלכם אל הדף. יכול להתאים לכתיבת טקסט אודות לאתר, הסיפור האישי של העסק לעמוד העסקי, פוסטים אשר כוללים סיפור אישי, ועוד. בעלת ניסיון בכתיבה שיווקית הממוקדת בעולם הטיפול, מציעה למטפלים סיוע בשיווק באמצעות תוכן על ידי רשימת דיוור.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של שירן יוניס, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי שירן יוניס ובאחריותו/ה.