לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ליאת שיש מרקוביץ

ליאת שיש מרקוביץ

ליאת שיש מרקוביץ

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-8340

אודות ליאת שיש מרקוביץ בקצרה:

ליאת שיש מרקוביץ פסיכולוגית רפואית - פסיכולוגית בביה"ח איכילוב ובקליניקה פרטית ברחובות.  עוסקת מעל עשר שנים במפגש ובטיפול במגוון רחב של אנשים הסובלים מבעיות רפואיות: אונקולוגיה, עור, פריון וכדומה.  מ.ר.מ:...

פניה אל ליאת שיש מרקוביץ

דוברת עברית.

אודות ליאת שיש מרקוביץ

ליאת שיש מרקוביץ

פסיכולוגית רפואית - פסיכולוגית בביה"ח איכילוב ובקליניקה פרטית ברחובות. 

עוסקת מעל עשר שנים במפגש ובטיפול במגוון רחב של אנשים הסובלים מבעיות רפואיות: אונקולוגיה, עור, פריון וכדומה. 

מ.ר.מ: 27-3867

052-8357437

 

נסיון של מספר שנים בעבודה בבית החולים איכילוב עם חולים וצוותים רפואיים.

בביה"ח 'ליס' ליולדות (איכילוב) על מרפאותיו השונות (הריון בסיכון, יולדות, פגייה, פריון), ובמרפאה לבריאות הנפש של האישה. עוסקת בהיבטים הפסיכולוגים של פריון, הריון, לידה, מעבר לאימהות וגיבוש הזהות האימהית, דכדוך ודיכאון שלאחר לידה. בהכשרתי ובנסיוני אני גם דולה (תומכת לידה), ותחת התמחותי כפסיכולוגית רפואית מעבירה סדנאות ייחודיות של הכנה ללידה והכנה לניתוח קיסרי. 

עובדת כפסיכולוגית במרפאות עור ובמרפאה הפסיכודרמטולוגית באיכילוב. עוסקת במגוון רחב של בעיות עוריות - פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, ויטיליגו, אלופצה אראטה, חיטוט בעור. יחסים של גוף ונפש. 

מחברת 'שפת הסתרים של בית החולים' - ספר קריאה לילדים המלווה ילד במהלך אשפוזו בבית החולים. ספר המהווה כלי עזר לילד ולהורה לתיווך החוויה ולהסתגלות טובה. 

שותפה למפגש שבין האדם, המחלה והסיפור הייחודי שנוצר בדרך. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ליאת שיש מרקוביץ, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ליאת שיש מרקוביץ ובאחריותו/ה.