לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ד"ר אדיר אדלר

ד"ר אדיר אדלר

ד"ר אדיר אדלר

עובד סוציאלי מאומת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 20262

אודות ד"ר אדיר אדלר בקצרה:

שלום. שמי אדיר, עובד סוציאלי קליני, מרצה לעבודה סוציאלית. אני מציע טיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT) לנוער ומבוגרים. כמו כן, אני מתמחה בייעוץ לאוכלוסיות הלהט"ב ובני משפחותיהם. הגישה שמנחה אותי בטיפול היא הגישה הקוגניטיבית-התנהגותית...

פניה אל ד"ר אדיר אדלר

ד"ר אדיר אדלר השיב ל 60% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

אודות ד"ר אדיר אדלר

שלום. שמי אדיר, עובד סוציאלי קליני, מרצה לעבודה סוציאלית.

אני מציע טיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT) לנוער ומבוגרים. כמו כן, אני מתמחה בייעוץ לאוכלוסיות הלהט"ב ובני משפחותיהם.

הגישה שמנחה אותי בטיפול היא הגישה הקוגניטיבית-התנהגותית (CBT), שמטרתה ליצור שינוי ולהקל על האדם בהתמודדותו עם קשיים נפשיים ופיזים שהוא חווה. גישה זו הנה אינטגרטיבית ונוגעת בהיבטים קוגניטיביים, רגשיים, התנהגותיים ופיזיולוגיים של האדם, מתוך הנחה שהיבטים אלו קשורים אחד לשני קשר הדוק.

הטיפול אותו אני מציע בא לענות על מגוון בעיות וקשיים:

במסגרת האקדמיה, חקרתי ולמדתי היבטים שונים הקשורים לנטיה מינית ומגדר. הידע שצברתי משמש אותי בקליניקה כמטפל. הייעוץ אותו אני מציע לאוכלוסיות הלהט"ב בא לתת מענה לצרכים מגוונים:

בנוסף, אני מזמין יחידים וזוגות מ"יחסי נטייה-מעורבת" (קשר זוגי/נישואים בין גבר שנמשך לגברים לבין אישה סטרייטית) להתלבט ולהתייעץ. במסגרת עבודת הדוקטורט שלי, חקרתי זוגות רבים מיחסי נטייה-מעורבת, מה שאיפשר לי לזהות מרכיבים שיכולים לסייע להם בהתמודדותם עם מצב החיים המורכב.

 

לפרטים נוספים: www.cbt-clinic.co.il

ליצירת קשר:

052-3430627

adir.adler@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ד"ר אדיר אדלר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ד"ר אדיר אדלר ובאחריותו/ה.