לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
דנה קובל

דנה קובל

דנה קובל

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 15889
מטפלת משפחתית וזוגית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 1372

אודות דנה קובל בקצרה:

מדריכה ומטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת. קליניקה פרטית בכפר ורבורג ומנהלת תחנה ציבורית לטיפול זוגי ומשפחתי. השכלה מקצועית: בעלת תואר ראשון (B.S.W) ותואר שני (M.S.W) בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל-אביב. תואר שני למדתי...

פניה אל דנה קובל

אודות דנה קובל

מדריכה ומטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת. קליניקה פרטית בכפר ורבורג ומנהלת תחנה ציבורית לטיפול זוגי ומשפחתי. השכלה מקצועית: בעלת תואר ראשון (B.S.W) ותואר שני (M.S.W) בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל-אביב. תואר שני למדתי במגמת משפחות (סיום בהצטיינות) ולאחריו המשכתי את התהליך לקראת הסמכה כמטפלת זוגית ומשפחתית. בעלת ניסיון בטיפול בכלל משנת 2000 ובטיפול משפחתי וזוגי משנת 2004.

האני מאמין שלי

אני מאמינה שבכל אדם טמון הידע לפתרון בעיותיו, אולם לעיתים, מסיבות שונות, ידע זה לא נגיש לו ויש לעזור לו להתחבר אליו.  אי לכך אני רואה את התהליך הטיפולי ככזה שבו יש דיאלוג בין המטפל למטופל/ים ויש חשיבה משותפת על מה הכי טוב עבור הפרט/הזוג /המשפחה ולא כתהליך בו המטפל יודע הכי טוב מה טוב למטופל.

אני רואה את התהליך הטיפולי כמסע משותף שנועד להגיע למטרות אותן הציב המטופל בראשית הדרך הטיפולית. לצורך השגת המטרות נדרשת עבודת צוות הכוללת את עבודת המטופלים ועבודת המטפל.

אני מדמה את תפקידי לפנס שתפקידו להאיר דרכים נוספות; לפתוח דרכי חשיבה אחרות מאלו שלא עובדות ולא מקדמות. אני רואה את עצמי כעוזרת לפרט/לזוג/למשפחה להרחיב את הפרספקטיבה.

חשוב לי ליצור מרחב טיפולי שיחווה כבטוח ומוגן לחקור בו יחד את הקשיים ולהתקדם לעבר הכיוונים המועדפים. אני רואה חשיבות גדולה לקשר שנוצר בין מטפל ומטופל כגורם משמעותי מאד ביצירת השינוי המיוחל.

אני עובדת מתוך אהבת התחום ומתוך תחושת שליחות ורצון לעזור למטופליי לחיות את חייהם באופן המועדף עליהם.

שירותים טיפוליים והדרכת אנשי מקצוע:

גישות טיפול

במהלך שנות הכשרתי התוודעתי למגוון רחב של תאוריות וגישות טיפוליות ומגוון של טכניקות טיפול הנגזרות מהן. אספתי לעצמי מתוכן "ארגז כלים". כאשר אני נפגשת עם פרט/זוג/משפחה אני שולפת מתוך ארגז הכלים את הכלים שנראים לי הכי מתאימים בהתאם לסוג הבעיה המוצגת והפונים.

אני אוהבת לשלב רעיונות מגישת האימגו, מרגישה קרובה לגישה הנרטיבית ולרעיונות מפסיכולוגית העצמי של קוהוט.

לאורך שנות עבודתי אני נוהגת להשתלם בתחומים שונים ומקפידה לפתח את עצמי כמטפלת וכמדריכה.

ניתן ליצור קשר בטלפון: 0528271112 ו/או במייל: danacov@gmail.com

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דנה קובל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דנה קובל ובאחריותו/ה.