לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רגינה שנאור פולונסקי

רגינה שנאור פולונסקי

רגינה שנאור פולונסקי

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-85154

אודות רגינה שנאור פולונסקי בקצרה:

נשואה+2, מתגוררת במודיעין. פסיכולוגית קלינית מ"בית היוצר" של האוניברסיטה העברית בירושלים. אני עובדת בעיקר עם ילדים ומתבגרים במגוון הגילאים בליווי של הדרכת הורים. בעבודתי אני דוגלת בגישה אינטגרטיבית המשלבת...

פניה אל רגינה שנאור פולונסקי

אודות רגינה שנאור פולונסקי

נשואה+2, מתגוררת במודיעין.

פסיכולוגית קלינית מ"בית היוצר" של האוניברסיטה העברית בירושלים. אני עובדת בעיקר עם ילדים ומתבגרים במגוון הגילאים בליווי של הדרכת הורים. בעבודתי אני דוגלת בגישה אינטגרטיבית המשלבת בין כלי הטיפול השונים ומשתדלת להתאים את צורת ההתערבות ואורכה לכל מקרה באופן אינדיווידואלי. בנוסף להכשרה בטיפול הדינמי, אני משתמשת בכלים התנהגותיים-קוגניטיביים וטכניקת EMDR. 

יש לי ניסיון רב בטיפול בילדים עם בעיות התנהגות, לעתים על רקע של קלויות למידה והפרעות קשב ברמות חומרה שונות. אני מאמינה בהדרכת ההורים ככלי מרכזי בעבודה על ילדים במיוחד בגיל צעיר. הדרכת הורים המלווה את הטיפול הפרטני מאפשרת להורים להבין טוב יותר את ילדיהם ולרכוש כלים להתמודדות טובה יותר עם בעיות בהווה ובעתיד באופן עצמאי. אני מאמינה שהטיפול צריך להיות יעיל וליצור שינוי בזמן סביר. 

שפות: עברית, רוסית.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רגינה שנאור פולונסקי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רגינה שנאור פולונסקי ובאחריותו/ה.