לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יפית שחר

יפית שחר

יפית שחר

חברה בי.ה.ת

חברה בי.ה.ת מאומתת
מספר ת.ז: 00000-1205

אודות יפית שחר בקצרה:

שמי יפית, מטפלת בתנועה, ופסיכותרפיה קשובת גוף וטבע בבנימינה גבעת עדה מומחית לטיפול בעיכוב התפתחותי, אוטיזם,וקשיים רגשיים. בוגרת לימודי טיפול בתנועה ,לימודי טיפול דיאדי בסמינר הקיבוצים, לימודי פסיכותרפיה...

פניה אל יפית שחר

אודות יפית שחר

שמי יפית, מטפלת בתנועה, ופסיכותרפיה קשובת גוף וטבע בבנימינה גבעת עדה
מומחית לטיפול בעיכוב התפתחותי, אוטיזם,וקשיים רגשיים.

בוגרת לימודי טיפול בתנועה ,לימודי טיפול דיאדי בסמינר הקיבוצים, לימודי פסיכותרפיה ממוקדת חוויה ב"טבע ומהות"
 
"בכל ילד יש ניצוץ משלו שיכול להדליק מדורות אושר ואמת"
המשפט הזה מלווה אותי הן כמטפלת והן כאדם. בכל אחד מאיתנו טמון הניצוץ, החוזקות, היכולות. החוויה שרואים אותך היא מאוד משמעותית. החוויה שמישהו נמצא איתך בקושי שלך ותומך בך היא גם מאוד משמעותית.
ואני כמטפלת מהווה קודם כל סוג של מראה, שמאפשרת לילד לראות את עצמו ואת הניצוץ שבו ומשם זה יכול לגדול ולהתרחב.
 
 טיפול בתנועה מאפשר לבטא תכנים לא מודעים בדרך שאינה מילולית. דרך משחק ודרך הגוף הם מביאים את העולם הרגשי שלהם, את מה שמעסיק אותם. את הכעסים שלהם, את הפחדים שלהם, את התסכול וגם את השמחה ואת הכוחות שלהם. אני שם איתם להקשיב להם, להיות איתם, לראות אותם. לעבוד עם הצרכים הרגשיים שעולים ולקדם התפתחות רגשית דרך כלים של תנועה ומשחק. עם כולם חלק מהעבודה היא לראות את הכוחות שלהם ולהעצים אותם ולחשוב יחד עם ההורים מה הם צריכים כדי להתנהל אחרת בעולם. יותר זקופים, יותר מחוזקים, יותר מבטאים את עצמם, יותר מווסתים רגשית, פחות תסכול, יותר רגועים ומחייכים. גם ההורים צריכים תמיכה וטיפול ומישהו שיראה להם את הדרך כשמשהו בה מטשטש. בנוסף הטיפול תורם לשיפור בדימוי הגופני, בדימוי עצמי ובביטחון עצמי, בוויסות רגשי, פיתוח מיומנויות חברתיות. כמו כן מסייע בהתמודדות עם חרדות, לחצים, הפרעות קשב וריכוז ועוד...

אני מטפלת פרטני בילדים, נוער, ומבוגרים. ניסיון רב בעבודה עם  אוטיזם, ילדים מעוכבי התפתחות,הפרעות קשב, ילדים עם קשיים רגשיים, חברתיים ובעיות התנהגות.
התהליך עם ילדים כולל ליווי צמוד של ההורים וחשיבה משותפת על הצרכים הרגשיים של הילד ועל הרחבת הכוחות הנפשיים של הילד. הטיפול הוא פרטני או דיאדי  (טיפול בקשר הורה ילד) בהתאם לצורך. מתאים למי שמחפש טיפול בתנועה בפרדס חנה, טיפול בתנועה בבנימינה גבעת עדה, ישובי אלונה, זכרון יעקוב ועוד..

עם נוער ומבוגרים אני משלבת גם כלים של פסיכותרפיה ממוקדת חוויה עם אפשרות לקליניקה בטבע. החיבור לגוף , היצירה, הטבע הם מעצמם תרפויטיים ומאפשרים לאדם להתקרב לעצמו, לחזק את שורשיו ולהביא תנועה מיטיבה לחייו.

מקבלת בקליניקה קסומה באווירת טבע ייחודית בגבעת עדה.

**מקבלת גם דרך קופת חולים כללית

פרטי התקשרות: יפית שחר- 0524776777  מייל: yafitcohen@yahoo.com

 

 
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יפית שחר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יפית שחר ובאחריותו/ה.