לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ערן חכים

ערן חכים

ערן חכים

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 43840

עובד סוציאלי, פסיכותרפיסט. אני מטפל בשיחות באוריינטציה פסיכואנליטית. הטיפול נעשה בדיבור ואנחנו מתמקדים בחוויה הפנימית, בעולם הנפשי, ובאופני ההתמקמות אל מול מציאויות חיצוניות שונות. מהניסיון שלי, ההיכרות עם האופנים... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ערן חכים

אודות ערן חכים

עובד סוציאלי, פסיכותרפיסט. אני מטפל בשיחות באוריינטציה פסיכואנליטית. הטיפול נעשה בדיבור ואנחנו מתמקדים בחוויה הפנימית, בעולם הנפשי, ובאופני ההתמקמות אל מול מציאויות חיצוניות שונות. מהניסיון שלי, ההיכרות עם האופנים בהם אנחנו נוטים לחשוב ולפעול, והניסיון להבין שאלה בחירות שלנו, ולחקור אותן ואת המוטיבציות להן, הרבה פעמים מביא להטבה, מסוגים שונים, כמו שינוי בהתנהגות שהמבט הזה מצליח ליצור, יצירת מרחק מהמחשבות האוטומטיות שלנו וכך גם להפוך אותן אוטומטיות פחות, קבלה ויכולת להיות סלחנים יותר כלפי דפוסים שלנו, ולפעמים גם הירתמות לשינוי המציאות החיצונית בתוכה אנחנו פועלים. מבחינת תעודות אני בעל תואר שני בעבודה סוציאלית, תואר שלישי בסוציולוגיה שהתמקד בחרם חברתי בבתי ספר בישראל, ותלמיד במרכז ללימודי פסיכותרפיה של המכון הפסיכואנליטי בתל אביב (הלפבא).

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ערן חכים, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ערן חכים ובאחריותו/ה.