לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אודי ברקי

אודי ברקי

אודי ברקי

פסיכולוג חינוכי מומחה

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-118508

אודי ברקי, פסיכולוג. MA בפסיכולוגיה קלינית, מומחה בפסיכולוגיה חינוכית. בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה מאוניברסיטת ת"א. בוגר תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחה בפסיכולוגיה... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל אודי ברקי

אודות אודי ברקי

אודי ברקי, פסיכולוג. MA בפסיכולוגיה קלינית, מומחה בפסיכולוגיה חינוכית.

בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה מאוניברסיטת ת"א. בוגר תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בן גוריון בנגב. מומחה בפסיכולוגיה חינוכית, התמחה בשפ"ח תל אביב. בעל נסיון רב בטיפול בבני נוער, מבוגרים צעירים והדרכות הורים. מוכר במאגר המומחים של משרד החינוך לביצוע הערכות סיכון אובדני. מקבל בקליניקה פרטית במרכז ת"א.

פניתי לתחום הטיפול הפסיכולוגי כקריירה שניה, לאחר לימודי ביולוגיה ומדעי המח ועבודה במשך שנים כיזם בתחומי התעשייה וההיי-טק, ואני מביא לעבודתי כפסיכולוג, לצד נסיון קליני ומערכתי עשיר, גם שנים של נסיון כיזם וחשיבה מחוץ לקופסא.

מטרת הטיפול הפסיכולוגי, בעיני, היא  לחולל שינוי משמעותי בדפוסי ההתנהגות, המחשבה והרגש, זאת במטרה ליצור התקדמות ושינוי חיובי במקום מצוקה ותקיעות. בעבודתי אני משלב טכניקות טיפוליות שונות- טיפול קוגניטיבי התנהגותי, EMDR וטיפול בפסיכותרפיה בינאישית (IPT). 

התכנית הטיפולית המדויקת נתפרת בהתאם לצרכיו של כל מטופל וביחד עמו, תוך שאיפה לטיפול ממוקד ויעיל ככל הניתן, על אף שטיפול פסיכולוגי אינו לינארי וכולל על פי רוב עליות ומורדות.  אני מאמין כי שיתוף פעולה, אמון ופתיחות בין מטפל למטופל מהווים את הבסיס להצלחת הטיפול ולרווחה נפשית.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אודי ברקי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אודי ברקי ובאחריותו/ה.