פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רוני גורסקי מלין
רוני גורסקי מלין

רוני גורסקי מלין

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-123279

אודות

פסיכולוגית, מתמחה בפסיכולוגיה חינוכית, מ.ר. 123279  www.ronigm.com בקליניקה הממוקמת בחולון אני מקבלת לטיפול, יעוץ ואבחון, ילדות וילדים, מתבגרות ומתבגרים, הורות והורים.  בעלת ניסיון של למעלה מ-7 שנים, בין...

פניה אל רוני גורסקי מלין

פסיכולוגית, מתמחה בפסיכולוגיה חינוכית, מ.ר. 123279 

www.ronigm.com

בקליניקה הממוקמת בחולון אני מקבלת לטיפול, יעוץ ואבחון, ילדות וילדים, מתבגרות ומתבגרים, הורות והורים. 

בעלת ניסיון של למעלה מ-7 שנים, בין התחומים בהם צברתי ניסיון בשנות עבודתי עם ילדים, נוער והורים, ניתן למצוא קשת רחבה של סוגיות, מהתפתחות נורמטיבית ועד הפרעות קשות בתפקוד, בנושאים כגון בעיות התנהגות, קשיים בויסות רגשי, חרדות, בעיות חברתיות, הסתגלות למסגרות חינוך, קשיי קשב וריכוז וקשיים לימודיים, התמודדות עם צרכים מיוחדים, זהות, נטייה והתפתחות מינית, התמודדות עם טראומה, משברי חיים ועוד.

הקמתי ואני מרכזת את יחידת להטב ומגדר בשירות הפסיכולוגי החינוכי התפתחותי ברמת גן ושותפה להקמה של הפורום הארצי לפסיכולוגיות ופסיכולוגים למען הקהילה הגאה.

אני שותפה להקמה וחברת הועד המנהל לשעבר של "התנועה למען הפסיכולוגיה הציבורית" (עמותה רשומה בישראל) ששמה לה למטרה לשמר ולשפר את הפסיכולוגיה הציבורית בישראל. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רוני גורסקי מלין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רוני גורסקי מלין ובאחריותו/ה.