פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רוני גורסקי מלין

רוני גורסקי מלין

רוני גורסקי מלין

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-123279

אודות רוני גורסקי מלין בקצרה:

פסיכולוגית חינוכית מומחית, מ.ר. 123279, מטפלת מינית בהכשרה  www.ronigm.com בקליניקה הממוקמת בחולון אני מקבלת לטיפול, יעוץ ואבחון, ילדות וילדים, מתבגרות ומתבגרים, הורות והורים, בוגרות ובוגרים (18+).  בעלת ניסיון...

פניה אל רוני גורסקי מלין

אודות רוני גורסקי מלין

פסיכולוגית חינוכית מומחית, מ.ר. 123279, מטפלת מינית בהכשרה 

www.ronigm.com

בקליניקה הממוקמת בחולון אני מקבלת לטיפול, יעוץ ואבחון, ילדות וילדים, מתבגרות ומתבגרים, הורות והורים, בוגרות ובוגרים (18+). 

בעלת ניסיון של למעלה מ-9 שנים, בין התחומים בהם צברתי ניסיון בשנות עבודתי עם ילדים, נוער, הורים ובוגרים, ניתן למצוא קשת רחבה של סוגיות, מהתפתחות נורמטיבית ועד הפרעות קשות בתפקוד, בנושאים כגון קשיים בויסות רגשי, חרדות, זהות, נטייה והתפתחות מינית, תפקוד מיני ומערכות יחסים, התמודדות עם טראומה, משברי חיים ועוד.

הקמתי ואני מרכזת את יחידת להטב ומגדר בשירות הפסיכולוגי החינוכי התפתחותי ברמת גן ושותפה להקמה של הפורום הארצי לפסיכולוגיות ופסיכולוגים למען הקהילה הגאה.

אני שותפה להקמה וחברת הועד המנהל לשעבר של "התנועה למען הפסיכולוגיה הציבורית" (עמותה רשומה בישראל) ששמה לה למטרה לשמר ולשפר את הפסיכולוגיה הציבורית בישראל. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רוני גורסקי מלין, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רוני גורסקי מלין ובאחריותו/ה.