פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
איריס קוקוי
איריס קוקוי

איריס קוקוי

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 7779

אודות

פסיכותרפיסטית מטפלת ומדריכה, משלבת עבודת נפש גוף ורוח. התמודדות עם טראומות . התמודדות עם מחלות פסיכוסומאטיות . התמודדות עם דיכאון מצבי מתח וסטרס. התמודדות עם התמכרויות-סמים,אלכוהול והומורים. התמודדות...


חיפה והכרמל, טבריה והעמקים

פניה אל איריס קוקוי

פסיכותרפיסטית מטפלת ומדריכה, משלבת עבודת נפש גוף ורוח.

השכלתי כוללת לימודי עבודה סוציאלית ולימודי פסיכותרפיה משלבת גוף נפש רוח במרכז שילוב- אונ' חיפה. כמו כן הכשרה בטיפול משפחתי, הנחיית קבוצות, טיפול בהתמכרויות, גישור וטיפול בטראומה.

אני מביאה איתי לקליניקה (בקרית טבעון ובחיפה)ניסיון של 24 שנים כעובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית בעבודה פרטנית ומערכתית. בטיפול, הדרכה ופיתוח שרותי רווחה במגזר הציבורי.

במהלך השנים, עם ההתפתחות האישית והמקצועית החלטתי להתמקד בעבודה הטיפולית ובהדרכה, אשר מאפשרת מרחב לתהליך יצירתי של חיפוש אחר הקלה במצבי משבר ושיפור איכות החיים בהיבטים הנפשיים, הרגשיים, ההתנהגותיים והרוחניים.

לב הגישה המקצועית שלי הם היחסים האנושיים המתפתחים במפגש הטיפולי, מפגש המאפשר מסגרת טיפולית מכילה מחזקת.                                                                                                                                        מוזמנים לבקר באתר : www.cucuy.co.il  

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של איריס קוקוי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי איריס קוקוי ובאחריותו/ה.