לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אליה מרקוביץ גבעון

אליה מרקוביץ גבעון

אליה מרקוביץ גבעון

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-1250

אודות אליה מרקוביץ גבעון בקצרה:

ביבליותרפיסטית, מטפלת דיאדית, מטפלת זוגית ומשפחתית. בעלת אישור ספק של משרד הבטחון. אני מטפלת במבוגרים, יחידים וזוגות, מנחה קבוצות ביבליותרפיה, ועובדת עם ילדים (מהגיל הרך ועד תחילת גיל העשרה) בטיפול פרטני/דיאדי,...

פניה אל אליה מרקוביץ גבעון

אודות אליה מרקוביץ גבעון

ביבליותרפיסטית, מטפלת דיאדית, מטפלת זוגית ומשפחתית. בעלת אישור ספק של משרד הבטחון.

אני מטפלת במבוגרים, יחידים וזוגות, מנחה קבוצות ביבליותרפיה, ועובדת עם ילדים (מהגיל הרך ועד תחילת גיל העשרה) בטיפול פרטני/דיאדי, והדרכות הורים. בעלת ניסיון בעבודה עם אנשים המתמודדים עם ביטויים פסיכוסומטיים, אבל ואובדן, טראומה, קשיים חברתיים ומשפחתיים; עם ילדים ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים; עם אסירים ומשפחותיהם. 

בקשר עם המטופלים אני מחפשת את השילוב בין המקצועיות ובין האותנטיות. אני יוצרת שותפות פעילה בדרך ההתפתחות של המטופל, מתוך אמונה בשינוי, ובאמצעות מספר גישות: חשיבה פסיכודינמית ביחד עם חשיבה מערכתית, לצד חיפוש אחר הקשרים בין הגוף והנפש, בין הממשי והסימבולי. פרקטיקות הקריאה והכתיבה משתלבות בטיפול בהתאם לצרכי המטופל.

מקבלת לטיפול בקליניקה נגישה בחיפה, או און-ליין בזום. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אליה מרקוביץ גבעון, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אליה מרקוביץ גבעון ובאחריותו/ה.

מאמרים מאת אליה מרקוביץ גבעון

אליה גבעון
ביום עיון של המגמה לביבליותרפיה באוניברסיטת חיפה דנו כותבים, מטפלים ואקדמאים ביחסים שבין טיפול, סיפור, ילד ומבוגר. בסקירה שלהלן מביאה אליה...
כתבות שטח | 28/4/2013 | 12,648 | 3 תגובות