לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
נואי מלכה

נואי מלכה

נואי מלכה

זהות אומתה מאומתת
מספר ת.ז: 00000-5429

מטפלת בתנועה M.A, מקבלת יחידים וזוגות לטיפול בגישה מערכתית מבוססת מובחנות.  אני כאן לעזור לך להתבונן בכנות על דפוסים שאימצת, לקחת אחריות, להתבגר בתוך מערכות יחסים, לייצר אינטימיות, הקשבה לגוף, תשוקה ומשמעות... קראו אודותיי בהרחבה...


אודות נואי מלכה

מטפלת בתנועה M.A, מקבלת יחידים וזוגות לטיפול בגישה מערכתית מבוססת מובחנות. 

אני כאן לעזור לך להתבונן בכנות על דפוסים שאימצת, לקחת אחריות, להתבגר בתוך מערכות יחסים, לייצר אינטימיות, הקשבה לגוף, תשוקה ומשמעות בחיים.

קליניקה ברמת השרון | און ליין (טיפול מרחוק)
צרי/צור קשר 050-6994962

ניסיון תעסוקתי: טיפול בנשים בזנות, טיפול במרכז לפגיעות מיניות, הכשרות והדרכות צוותי טיפול וחינוך בנושאים של  מיניות ומגדר, הנחיית קבוצות מיינדפולנס ותנועה אותנטית.

גישה מערכתית רואה בבעיות שהאדם סובל\ת מהם כחלק ממבנים ודפוסים הקשורים למערכות היחסים של האדם בחייו\ה. המיקוד הוא בבחירות האישיות ודפוסי התנהגות, ובהבנה כי ישנם יחסי גומלין בין האדם לשאר המערכות בחייו\ה - זוגיות, משפחה, קהילה, תרבות וכו.  הרציונל של גישה זו היא להבין יחד עם המטופל\ת כיצד חלקי המערכת משפיעים זה על זו.

טיפול מבוסס מובחנות מעודד כל אחד ואחת להגדיר את גבולות עצמנו תוך שמירה על קשר משמעותי ועמוק. להיות קשוב\ה לגופי ולעצמי ולהיות מסוגל\ת להתמודד עם הלחצים והדחיפות של הסביבה להתאים את עצמי אליה אך בד בבד פתוח\ה להקשיב ולברר מתי עלי לקחת אחריות על בחירות לא אתיות שאני מקיימ\ת בתוך קשר קרוב.  לראות את האשמה של האחר\ת אך גם את התרומה שלי למצב. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של נואי מלכה, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי נואי מלכה ובאחריותו/ה.