פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
יוני אברהם
יוני אברהם

יוני אברהם

פסיכולוג

פסיכולוג מאומת
מספר רישיון: 27-139138

אודות

אני פסיכולוג בהתמחות קלינית. מטפל בקליניקה בתל אביב, סמוך לגן החשמל.  אני מציע טיפול פסיכולוגי בסגנון ישיר ובאווירה פתוחה. הגישה הטיפולית שלי נשענת על מחשבה פסיכואנליטית עכשווית, בשילוב כלים קוגניטיביים- התנהגותיים,...

פניה אל יוני אברהם

אני פסיכולוג בהתמחות קלינית. מטפל בקליניקה בתל אביב, סמוך לגן החשמל. 

אני מציע טיפול פסיכולוגי בסגנון ישיר ובאווירה פתוחה. הגישה הטיפולית שלי נשענת על מחשבה פסיכואנליטית עכשווית, בשילוב כלים קוגניטיביים- התנהגותיים, תוך רגישות תרבותית ופוליטית. אני רואה טיפול פסיכולוגי כמקום לעבד בו חוויות וקשיים, וגם כהזדמנות לחשוב על עצמנו באופן יצירתי החורג מהמוכר לנו.

צברתי ניסיון מגוון בעבודה עם גברים, נשים, להטב"ק, צעירים ומבוגרים - השואלים שאלות על המשך הדרך, על יחסים וקשרים בינאישיים, על ערך עצמי; המרגישים עצבוּת או מתמודדים עם משבר, דיכאון, חרדות, טראומה מורכבת או סיפור חיים סבוך; החוֹוִים בדידות וניכור; הנמצאים אחרי פרידה או אובדן בעבר הקרוב או הרחוק; המרגישים שמחמיצים משהו יקר ערך בחיים; המצויים בשאלות ובמחשבות על זהות, מיניוּת ומגדר; הרוצים לחשוב על תהליכים של עבודה ויצירה. 

 

רקע מקצועי

השכלה

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של יוני אברהם, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי יוני אברהם ובאחריותו/ה.