פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
דורית ג'רבי גלבוע

דורית ג'רבי גלבוע

דורית ג'רבי גלבוע

פסיכולוגית

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-151880

אודות דורית ג'רבי גלבוע בקצרה:

דורית ג'רבי גלבוע, פסיכולוגית בהתמחות קלינית (מ.ר. 27-151880).  מטפלת בקליניקה פרטית בכפר ורדים. בעבודתי, אני מלווה אנשים בהתמודדותם עם אתגרי חייהם ובתוך כך עם סוגיות מגוונות הקשורות למערכות יחסים, הורות, קשיים...

פניה אל דורית ג'רבי גלבוע

אודות דורית ג'רבי גלבוע

דורית ג'רבי גלבוע, פסיכולוגית בהתמחות קלינית (מ.ר. 27-151880).  מטפלת בקליניקה פרטית בכפר ורדים.

בעבודתי, אני מלווה אנשים בהתמודדותם עם אתגרי חייהם ובתוך כך עם סוגיות מגוונות הקשורות למערכות יחסים, הורות, קשיים במשפחה, משברי חיים, אובדנים, מתח, חרדה ודיכאון, שאלות של זהות וערך עצמי.

גישת הטיפול המרכזית לפיה אני עובדת היא הגישה הפסיכו-דינאמית.

טיפול, לתפיסתי, הוא מרחב מיוחד במינו, שאפשר להביא אליו את המצוקות, את המחשבות והרגשות הכמוסים, את השאלות שאנחנו עסוקים בהן, ואת התקווה שלנו לשינוי. מנקודת מוצא זו ניתן לצאת לחקירה של עולמנו הנפשי ושל יחסינו עם עצמנו ועם הסביבה שלנו.

הטיפול עצמו מתהווה בהדרגה, מתוך ההיכרות עם המאפיינים והצרכים הייחודים לכל אדם, בקצב ובאופן הנכון לו. תהליך עדין זה מתקיים בסיוע של המטפל/ת ובתוך הקשר הטיפולי, שתפקידו לייצר ולהבטיח את התנאים המתאימים והייחודיים לשם כך, מתוך כוונה להביא לשינוי חיובי.

אני מאמינה שבכוחה של עבודה טיפולית רצינית, אחראית ומעמיקה אפשר לחולל שינוי מיטיב ומשמעותי, שיוביל להמשך צמיחה והתפתחות אישית.

השכלה:

M.A בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בר אילן.

B.A בהצטיינות בפסיכולוגיה, המרכז הבינתחומי הרצליה.

הכשרה מקצועית:

2018 - 2020: התמחות בפסיכולוגיה קלינית – היחידה הקלינית בשירות הפסיכולוגי - חינוכי, חולון.

2016 – 2019: פסיכולוגית חינוכית בשירות הפסיכולוגי - חינוכי, חולון.

2014 – 2015: בית חולים פסיכיאטרי "שלוותה", מחלקה סגורה למבוגרים.

2013 – 2014: הקליניקה לשירות הקהילה במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן.

במסגרת עבודתי בשירות הציבורי והפרטי לאורך השנים, התמחתי בפסיכותרפיה דינאמית עם מבוגרים, מתבגרים וילדים – הן בקהילה והן במסגרות אשפוזיות.

מעבר למלאכת הטיפול, עסקתי במגוון תחומים ובהם אבחונים פסיכו-דיאגנוסטיים, עבודה פסיכו-חינוכית עם צוותים במסגרות חינוכיות (גורמי פיקוח ומנהל, מנהלי בי"ס, יועצות, מחנכות וצוותים טיפוליים), הנחיית קבוצות, ראיונות וכתיבת חוות דעת לתפקידים בעולם התעסוקתי.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של דורית ג'רבי גלבוע, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי דורית ג'רבי גלבוע ובאחריותו/ה.