לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
הילה זוטא ליבר

הילה זוטא ליבר

הילה זוטא ליבר

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-110013

אודות הילה זוטא ליבר בקצרה:

אני פסיכולוגית קלינית מומחית המטפלת בילדים, נוער ומבוגרים. בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר-אילן. אני מטפלת בגישה הפסיכודינמית ובמידת הצורך משלבת כלים קוגניטיביים והתנהגותיים (CBT). במהלך השנים...

פניה אל הילה זוטא ליבר

דוברת עברית.

אודות הילה זוטא ליבר

אני פסיכולוגית קלינית מומחית המטפלת בילדים, נוער ומבוגרים.
בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר-אילן.
אני מטפלת בגישה הפסיכודינמית ובמידת הצורך משלבת כלים קוגניטיביים והתנהגותיים (CBT).
במהלך השנים צברתי ניסיון רב בעבודה עם ילדים באמצעות טיפול במשחק, טיפול בבני נוער, טיפול במבוגרים והדרכת הורים במסגרות ציבוריות שונות עם אוכלוסיות מגוונות, ביניהן מרפאה קהילתית לבריאות הנפש יפו, מרפאה קהילתית לבריאות הנפש ראשון לציון, טיפול יום מבוגרים לוד, השירות הפסיכולוגי החינוכי רעננה ובפתח תקווה, הקליניקה לשירות הקהילה באוניברסיטת בר-אילן.
 
אני מאמינה בטיפול אמפתי, בגובה העיניים, מעצים, שמותאם במיוחד לאדם שמולי. בעיניי בטיפול מתאפשר מרחב בטוח וחוויה של קבלה ודרך יצירת קשר מיטיב עם המטפל, ישנה הזדמנות למטופל להתבונן פנימה, להכיר ולקבל את עצמו. בעזרת התובנות המשותפות מתבהרות או מתגבשות הדרכים להתגבר על קשיים רבים, להקל על תחושות כאב וסבל ולהגיע לתחושת רווחה, צמיחה אישית והתפתחות.
הפרטים המובאים בכרטיס האישי של הילה זוטא ליבר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי הילה זוטא ליבר ובאחריותו/ה.