לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
מטי ויסברגר

מטי ויסברגר

מטי ויסברגר

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-8324
מטפלת משפחתית וזוגית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 1234

אודות מטי ויסברגר בקצרה:

אני מאמינה שלעיתים ישנן תקופות שבהן אנו מרגישם שמשהו "תקוע", "לא זורם" ביחסים בין בני המשפחה או בזוגיות. ייתכן שהתחושות האלו נוצרות עקב מצבים ושינויים אובייקטיביים כמו, עבודה חדשה, לידה, ילדים מתבגרים,...

פניה אל מטי ויסברגר

דוברת עברית.

אודות מטי ויסברגר

אני מאמינה שלעיתים ישנן תקופות שבהן אנו מרגישם שמשהו "תקוע", "לא זורם" ביחסים בין בני המשפחה או בזוגיות. ייתכן שהתחושות האלו נוצרות עקב מצבים ושינויים אובייקטיביים כמו, עבודה חדשה, לידה, ילדים מתבגרים, קשיים כלכליים, העברת דירה, קשיים בלימודים, מחלה פתאומית של בן משפחה וכד'. לעיתים אף אין סיבה הנראית לעין למתח והדרדרות ביחסים.

מצבים אלו עלולים לגרום לתחושות קשות, לתסכול, לחוסר אונים, ליאוש ולסבל רב.

בתקופות אלו אפשר למצוא את  ה"אור שבקצה המנהרה" בפנייה למטפל משפחתי/זוגי מקצועי אשר יכול לסייע לכל אחד מבני המשפחה לגלות מה שמתקשים לראות, להבין מה שמתרחש בתוכם ובינהם אשר משפיע בצורה כה קשה על היחסים בתוך המשפחה/הזוגיות.

בעזרת מטפל משפחתי ניתן לשפר את התקשורת- את הדו שיח שמתקיים, להפחית את המתחים והחיכוכים ו/או להתמודד איתם בדרכים חלופיות חיוביות או אפילו לקבל את ההחלטות הנכונות.

אני, כמטפלת משפחתית וזוגית בעלת ניסיון אודות למשפחות וזוגות הרבים שאפשרו לי לסייע להם להתמודד וביחד עם זאת ללמוד מהם, יודעת ומאמינה שאני יכולה לעזור בדרך זו. 

מטי ויסברגר

מטפלת ומדריכה מוסמכת

בטיפול משפחתי וזוגי

טלפון סלולרי: 054-4823892

מייל: mati.weissberger@gmail.com

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מטי ויסברגר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מטי ויסברגר ובאחריותו/ה.