פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
עדן סבירסקי
עדן סבירסקי

עדן סבירסקי

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 27581

אודות

שמי עדן, אני עובדת סוציאלית קלינית בשלבי התמחות לפסיכותרפיה. אני מטפלת במבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם מצבים שונים: דכאון וחרדה, מצבי משבר, תקופות שינוי ומעבר (זוגיות, הורות, קריירה, מגורים), קשיים בקשרים בינאישיים,...

פניה אל עדן סבירסקי

שמי עדן, אני עובדת סוציאלית קלינית בשלבי התמחות לפסיכותרפיה.

אני מטפלת במבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם מצבים שונים: דכאון וחרדה, מצבי משבר, תקופות שינוי ומעבר (זוגיות, הורות, קריירה, מגורים), קשיים בקשרים בינאישיים, מצבי טראומה, התמודדות עם חולי, אובדן ופרידה.

במהלך עבודתי במערכת הבריאות הציבורית רכשתי ידע ונסיון טיפולי רב בתחומים הבאים- התמודדות עם חולי ושינויים גופניים, בריאות האישה (טיפולי פריון, תקופת הריון ולידה, מעבר להורות, תהליך הזדקנות), עודף משקל אצל ילדים ונוער, תהליכי שינוי הרגלים ואורחות חיים, בני "הגיל השלישי" ומשפחותיהם, אובדן ואבל.

אני מטפלת פרטנית וקבוצתית, מנחת סדנאות ומדריכת סטודנטים לעבודה סוציאלית.

​הטיפול באוריינטציה פסיכודינמית, ואני משלבת כלים יצירתיים בעיקר מעולם הצילום וכלים מגישות ממוקדות יותר. אופי הטיפול bקבע לפי צרכיו ורצונותיו של האדם שnגיע.

אני מאמינה שצמתים ונקודות משבר או תקיעות מציעות לנו לעצור רגע, לשאול שאלות, ומתוך חוויה של קושי או כאב, להכיר את עצמנו טוב יותר ולמצוא את הכוחות והמסוגלות האישית שבתוכנו. כמטפלת חשוב לי ליצור מקום בטוח ומקבל שבו האדם יוכל לבחון את עצמו ומצבים משמעותיים בחייו. לתת לו את האפשרות להתבוננות פנימית, למידה, התפתחות אישית ומימוש של בחירותיו. זאת תוך התמקדות בצרכיו ורצונותיו, בקצב שלו ובדרך שמתאימה לו.

הטיפול מתקיים בקליניקה שלי במרכז תל אביב או "מרחוק" באופן מקוון. מוזמנים ליצור אתי קשר לקביעת פגישה או התייעצות

בטלפון: 0524704049 או במייל: edensvirsky@gmail.com

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של עדן סבירסקי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי עדן סבירסקי ובאחריותו/ה.