לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
רביד כהן-חגי

רביד כהן-חגי

רביד כהן-חגי

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 30047
מטפלת משפחתית וזוגית מאומתת
מספר תעודת הסמכה: 2167

אודות רביד כהן-חגי בקצרה:

  ברוכים הבאים . שמי רביד, אני עובדת סוציאלית, מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת (BA פסיכולוגיה, MA עו"ס). אני נשואה ואימא לארבעה ילדים, מתגוררת ומטפלת במושבה זכרון יעקב.  באופן ציבורי אני מטפלת ומדריכה...

פניה אל רביד כהן-חגי

דוברת עברית.

אודות רביד כהן-חגי

 

ברוכים הבאים . שמי רביד, אני עובדת סוציאלית, מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת (BA פסיכולוגיה, MA עו"ס). אני נשואה ואימא לארבעה ילדים, מתגוררת ומטפלת במושבה זכרון יעקב. 

באופן ציבורי אני מטפלת ומדריכה מטפלים בתחנה לטיפול במשפחה במועצה אזורית חוף כרמל. בנוסף לכובע המטפלת אני גם מרצה ומנחה קבוצות תמיכה וקבוצות בתי מדרש פלורליסטיים. 

אני מטפלת במגוון של קשיים ואתגרים במעגל החיים "מעריסה ועד ערש". מאמינה שכל טיפול הוא אחר באופן מהותי ממשנהו מעצם הקשר המיוחד שנרקם ביני ובין כל מטופל/ת. בידיי ארגז כלים ובו גישות שלמדתי לעומק במהלך השנים באוניברסיטאות ובמוסדות מוכרים נוספים: גישות דינמיות, CBT, נרטיביות, רוחניות ועוד...ואני משתמשת בהם בהתאמה רגישה ואישית התואמת את אישיות המטופל/ת והאתגר שמונח לפניו.

כמטפלת, אני שואפת ליצור עם מטופליי קשר אותנטי, בטוח וקרוב. אני מאמינה שקשר כזה הוא הבסיס הראשון וההכרחי ליצירת אמון, לאפשרות להחשף ולפתיחות הנדרשת כדי "לעבוד" יחד בטיפול בצורה מיטבית ואפקטיבית. חום וקבלה הן מתכונותיי הבולטות ואני מנסה ליצר בחדר תחושת נינוחות שמקדמת את המטרות הטיפוליות שלך המטופל/ת. 

טיפול הוא לא תצורה אחת אחידה. יש טיפולים קצרים ויש ארוכים, יש אפילו התייעצויות חד פעמיות או הפניות לגורמים טיפוליים אחרים. יש טיפולים בסגנונות שמזכירים קואצ'ינג או כאלה שבהם נדרש יותר שקט ופחות מעורבות. כדי להבין טוב יותר מה מתאים לך/לכם, אני מזמינה אתכם ליצור עמי קשר לשיחת ייעוץ חינמית ונטולת התחייבות, אעשה כל שביכולתי לסייע באופן אישי. 

שלכם, רביד ~ 0527-464458

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רביד כהן-חגי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רביד כהן-חגי ובאחריותו/ה.