לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
רות תנעמי

רות תנעמי

רות תנעמי

עובדת סוציאלית MA פסיכותרפיסטית . מטפלת רגשית ,משברי חיים

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 28004

עובדת סוציאלית קלינית עם רקע וניסיון בעבודה ובטיפול פרטני וזוגי - מטפלת בהתמכרויות. בעלת תואר ראשון  BA בעבודה סוציאלית בעלת תואר MA בפסיכותרפיה בטיפול זוגי  מ The Tavistock and Portman Center  שבלונדון אנגליה  לאורך... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל רות תנעמי

אודות רות תנעמי

עובדת סוציאלית קלינית עם רקע וניסיון בעבודה ובטיפול פרטני וזוגי - מטפלת בהתמכרויות.

בעלת תואר ראשון  BA בעבודה סוציאלית

בעלת תואר MA בפסיכותרפיה בטיפול זוגי  מ The Tavistock and Portman Center  שבלונדון אנגליה 

לאורך כל שנות עבודתי תמיד הקפדתי על התפתחות מקצועית ואישית. בהכשרתי אני בוגרת קורסים ומסלולי הכשרה שונים לטיפול - פרטני, קבוצתי ומשפחתי.  בשל כך שיטות הטיפול איתן אני עובדת הינן מגוונות .

גישתי הכללית הינה גישה טיפולית המשלבת אוריינטציה דינמית עם אוריינטציה קוגניטיבית - התנהגותית (CBT) ושילוב על פי הצורך בסכמה תרפיה ,וEMDR בהם הוסמכתי 

במהלך שנות עבודתי, הן בארץ והן בלונדון- אנגליה , עבדתי במסגרות פרטיות , ניהול צוות במרכז אילן טל וציבוריות לרבות אל-סם, The Jewish Marriage Council, Gamecare, u ובתי כלא בארץ . 

במסגרות אלו ליוויתי מבוגרים,  צעירים ומשפחות בשלבים שונים של החיים ובמצבים שונים של משברי חיים  כולל התמודדות עם שימוש והתמכרות על כל גווניה . 

מנסיוני בתחום ההתמכרויות הנני מטפלת רבת ניסיון במשתמשים לרעה, מכורים ובני המשפחה של מכורים. אני מסייעת בהתמודדות עם מגוון רחב של התמכרויות לרבות התמכרות לחומרים - אלכוהול, סמים, תרופות מרשם וכדומה וכן בטיפול בהתמכרויות התנהגותיות כמו הימורים, קניות, מסכים ואינטרנט ועוד. 

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רות תנעמי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רות תנעמי ובאחריותו/ה.