לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
אורנה ברקאי

אורנה ברקאי

אורנה ברקאי

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-81132

אודות אורנה ברקאי בקצרה:

שמי אורנה ברקאי, פסיכולוגית קלינית מומחית, מטפלת בקליניקה פרטית ברמת גן. בנוסף, אני עובדת כפסיכולוגית קלינית בגן תקשורת של העמותה לילדים בסיכון, ובמערך טיפולי משלים בכיתות P.D.D בבתי ספר בחולון. במסגרות אלו,...

פניה אל אורנה ברקאי

אורנה ברקאי השיבה ל 25% מהפניות (על פי משוב מ-3 פונים לפחות)

דוברת עברית.

אודות אורנה ברקאי

שמי אורנה ברקאי, פסיכולוגית קלינית מומחית, מטפלת בקליניקה פרטית ברמת גן. בנוסף, אני עובדת כפסיכולוגית קלינית בגן תקשורת של העמותה לילדים בסיכון, ובמערך טיפולי משלים בכיתות P.D.D בבתי ספר בחולון.

במסגרות אלו, אני עוסקת בהערכה וטיפול במבוגרים וילדים, לרבות ילדים על הספקטרום האוטיסטי, ובהדרכה ויעוץ להורים. אני משתמשת בכלים דינמיים, בשילוב עם כלים קוגניטיביים-התנהגותיים, במידת הצורך. 

עבורי, המפגש הטיפולי הוא הזדמנות למסע משותף ואישי, מתוך ההבנה כי כל אדם הינו עולם שלם, ייחודי ומורכב. בלב עבודתי, נמצאת האמונה כי בכוחו של קשר טיפולי מיטיב להניע תהליך פנימי משמעותי, ולאפשר שינוי בדפוסים קיימים. 
 

 
השכלה אקדמאית והכשרה

M.A בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל אביב.

B.A בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן.

נסיון מקצועי

מקומות עבודה קודמים:

* ניהול מעון לפעוטות על הרצף האוטיסטי, "עמותה לילדים בסיכון" - ניהול והדרכת צוות רב-מקצועי, טיפולי וחינוכי, הדרכת הורים והנחיית קבוצת הורים.

* מרפאת מבוגרים, המרכז לברה"נ ע"ש בריל - אבחון וטיפול, פרטני וקבוצתי.

* גן תקשורת, לילדים על הרצף האוטיסטי, "עמותה לילדים בסיכון"- טיפול והדרכת הורים.

* מכון מכל"ל, במסגרת שירות פסיכולוגי-חינוכי, גבעתיים - הדרכה.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של אורנה ברקאי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי אורנה ברקאי ובאחריותו/ה.