פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
ורדה אייל עשהאל
ורדה אייל עשהאל

ורדה אייל עשהאל

עובדת סוציאלית מאומתת
מספר רישום בפנקס העו"סים: 17458

אודות

שלושה תחומי מומחיות יסייעו בידי לתמוך בשינוי שלך: פסיכותראפיה זוגית, עבודה סוציאלית וטיפול באומנויות. מרצה, מרכזת ומדריכה בבית הספר להכשרת עובדים סוציאליים, מדריכת סטודנטים של האוניברסיטה העברית, מדריכה פרטנית...

פניה אל ורדה אייל עשהאל

דוברת עברית.

שלושה תחומי מומחיות יסייעו בידי לתמוך בשינוי שלך: פסיכותראפיה זוגית, עבודה סוציאלית וטיפול באומנויות.

מרצה, מרכזת ומדריכה בבית הספר להכשרת עובדים סוציאליים, מדריכת סטודנטים של האוניברסיטה העברית, מדריכה פרטנית וקבוצתית של צוותים מקצועיים, מנחת קבוצות של משפחות במשבר.

בעלת קליניקה פרטית החל מ 2011 לטיפול זוגי במצבי משבר, לטיפול פרטני, לטיפול בילדים ומתבגרים בעזרת אומנויות ולהדרכת הורים.

בתחום כשירות תרבותית חוקרת, כותבת, מדריכה ומלמדת טיפול רגיש תרבות לחברות בשינוי ומעבר. פרסמתי מאמרים וספר הדרכה בנושא. 

בטיפול בילדים ומתבגרים קיימת מחויבות לראות את הילד כשלם ייחודי. נבחרת שפה טיפולית המותאמת לצרכי הילד - טיפול וורבלי לצד טיפול בצורות אומנותיות שונות. בהתאם לצורך מתקיים ליווי בית הספר במתן כלים לתמיכה בילד. לרוב הטיפול משולב בהדרכת הורים. הדרכת ההורים מתמקדת בקשר בין הילד והוריו, כיצד הילד משפיע על הוריו ועל סביבת הבית כולה וכיצד הוא מושפע ממנה.  

בתחום הטיפול הפרטני והזוגי מלווה מצבי משבר בזוגיות בתהליכים של חיזוק הקשר או לחילופין החלטות על שינוי ופרידה. הטיפול מתמקד ביכולת של כל אחד מהצדדים לקבל הכרה ותוקף לכאב ולחוסר המקום והנראות בקשר, לצד לקיחת אחריות על האספקטים הפוגעניים המשפיעים על הצד השני.

בתחילת הטיפול מתקיימת תהליך 2-4 מפגשי הערכה בהם נבחנת ומוגדרת תוכנית הטיפול המתאימה, מטרות הטיפול והגדרת צרכים ותוצאות.

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ורדה אייל עשהאל, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ורדה אייל עשהאל ובאחריותו/ה.