לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
ימית שקולניק

ימית שקולניק

ימית שקולניק

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות

מוסמכת (M.A) בטיפול באמצעות אמנויות מאומתת
מספר ת.ז: 00000-1500

מטפלת באומנויות (MD) ומטפלת באמצעות צילום (פוטותרפיה). שמי ימית שקולניק, אני בוגרת דוד ילין MA בתרפיה באומנויות, ומוסמכת בטיפול בפותורפיה מביה"ס מוסררה בירושלים. בעלת קליניקה פרטית במעלה אדומים וירושלים, עובדת... קראו אודותיי בהרחבה...


פניה אל ימית שקולניק

אודות ימית שקולניק

מטפלת באומנויות (MD) ומטפלת באמצעות צילום (פוטותרפיה).

שמי ימית שקולניק, אני בוגרת דוד ילין MA בתרפיה באומנויות, ומוסמכת בטיפול בפותורפיה מביה"ס מוסררה בירושלים. בעלת קליניקה פרטית במעלה אדומים וירושלים, עובדת גם במסגרות ציבוריות. 

מזה 12 שנה, אני מלווה במסע החיים - ילדים, מתבגרים ומבוגרים. הטיפול באמצעות צילום ואומנות מאפשר לנו כבני אדם להעמיק את ההבנה שלנו על עצמנו, לעשות שינוי משמעותי ולמצוא את התשוקה שלנו בתוך החיים. בין אם אנחנו חווים כעת קשיים מסויימים או שאנחנו רוצים להעצים את החיבור שלנו אל עצמנו ולהתפתח מבחינה אישית. 

אני מטפלת במגוון קשיים על רקע נפשי  - הפרעות קשב וריכוז, דכאון, חרדה, פוסט-טראומה, התמכרויות, דימוי עצמי נמוך, מחלות כרוניות, בדידות. אני עובדת עם הורים בהדרכת הורים ובנוסף פוגשת אנשים שמחפשים כלים ותמיכה בהתפתחות אישית. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של ימית שקולניק, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי ימית שקולניק ובאחריותו/ה.