פסיכולוגיה עבריתפסיכולוגיה עברית

×Avatar
זכור אותי
מירי בוקר
מירי בוקר

מירי בוקר

מטפלת בהבעה ויצירה מאומתת
מספר רישום (עד 2004): 10969

אודות

מרפאה בעיסוק ובימאית קולנוע, יוצרת ומפעילה את הפרויקט "קשישים עושים קולנוע". בפרויקט, קבוצת קשישים סיעודיים, תשושים ועצמאים עוסקת ביצירת קולנוע עלילתי. הקשישים יוצרים סרט דרמה קצר, כאשר הם כותבים את סיפור...


ירושלים וסביבותיה

פניה אל מירי בוקר

מרפאה בעיסוק ובימאית קולנוע, יוצרת ומפעילה את הפרויקט "קשישים עושים קולנוע". בפרויקט, קבוצת קשישים סיעודיים, תשושים ועצמאים עוסקת ביצירת קולנוע עלילתי. הקשישים יוצרים סרט דרמה קצר, כאשר הם כותבים את סיפור העלילה ומשתתפים בסרט כשחקנים. הפרויקט הוא לא רק יצירת סרט, הוא גם כלי טיפולי ליצירת קשרים חברתיים, העצמה ולביטוי רגשי. עד היום נעשו כ-50 סרטי דרמה קצרים ומרגשים. הסרטים מציגים את הווי החיים של הקשישים, הם נוגעים בנושאים כמו: יחסים עם בני משפחה, יחסים עם מטפלים, התמודדות עם בדידות, אלימות ומוות. ואף מדברים על אהבה בגיל השלישי.

מרפאה בעיסוק באמצעות קולנוע בבית ספר לחינוך מיוחד לתלמידים עם לקויות למידה מורכבות בירושלים.

מנהלת את המגמה ומרכז הוידאו תרפיה בביה"ס לקולנוע מעלה.

מלמדת קורס "קולנוע ככלי טיפולי" בביה"ס לריפוי בעיסוק באוניברסיטה העברית. הקורס מועבר לסטודנטים לריפוי בעיסוק שנה ג' בשילוב סטודנטים אורחים עם צרכים מיוחדים. 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של מירי בוקר, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי מירי בוקר ובאחריותו/ה.