לוגו פסיכולוגיה עברית

×Avatar
אני מסכימ.ה להצטרף לרשימת התפוצה לקבלת עדכונים ומידע שיווקי
זכור אותי
רותי אבישי

רותי אבישי

רותי אבישי

פסיכולוגית מאומתת
מספר רישיון: 27-2020

אודות רותי אבישי בקצרה:

אני פסיכולוגית ארגונית-תעסוקתית- חברתית ומאמנת. בעלת חברת "רבדים ייעוץ והדרכה". תחומי העיסוק שלי כוללים - הכשרות והדרכות בעברית ואנגלית. ייעוץ ארגוני וייעוץ לניהול. ייעוץ פסיכולוגי תעסוקתי פרטני...


תל אביב והמרכז

פניה אל רותי אבישי

דוברת עברית.

אודות רותי אבישי

אני פסיכולוגית ארגונית-תעסוקתית- חברתית ומאמנת. בעלת חברת "רבדים ייעוץ והדרכה". תחומי העיסוק שלי כוללים -

במשךם שנים ארוכות הייתי אזרחית עובדת צה"ל, כולן בחיל המודיעין. במהלך רוב השנים הייתי פסיכולוגית ארגונית של אחת היחידות בחיל. בחלק אחר של השנים הייתי עוזרת מפקד ביה"ס למודיעין ומפקדת על גוף ההדרכה החיילי. אהבתי מאד את העיסוק הזה, היות והיה כרוך בבניית התפקיד שלא היה בחיל קודם לכן.  אחרי שעזבתי את הצבא התחלתי את עבודתי כעצמאית.

 במסגרת החברה אני עובדת מול סוגים שונים של ארגונים ושל בעלי תפקידים- בכירים מאד (דובר צה"ל, מנכ"ל הריאלי בחיפה, סמנכ"לים של בנק דיסקונט, עוזר מנכ"ל משרד החוץ וכו') וזוטרים מאד- עובדים בפס ייצור ועוד. גם הארגונים מגוונים- ציבוריים, פרטיים, עסקיים, משרדי ממשלה, הייטק וכו'. 

מלבד היותי עצמאית, אני עובדת בשבע השניםהאחרונות כחלק מצוות שיקום נשימתי של הליגה למניעת מחלות ריאה.  בצוות המקצועי ישנו רופא, פיזיותרפיסטית השימתית ואני. אנחנו מנסים כצוות לסייע לחולים להתמודד עם מחלתם הקשה, לעיתים גם תוך יצירת קשר עם בני המשפחה  עבדתי במשך שנה גם במרכז לשיקום והכשרה מקצועית שע"י בי"ח לוינשטיין רעננה בייעוץ תעסוקתי לבעלי מוגבלויות. מזה חמש שנים אני עובדת כעצמאית בייעוץ פסיכולוגי תעסוקתי לדורשי עבודה בלשכות תעסוקה שונות.

ולפרטים האישיים- אני תושבת הרצליה, נשואה, יש לי שני ילדים בוגרים- בת ובן ,שני כלבים עזובים שאמצנו וחתול שאימץ אותנו. אני אוהבת מאד את מקצועי, את הגיוון שבו ,את האפשרות לשים דגש בכל פעם על תחום אחר ולהתפתח מקצועית ואת הצורך המתמיד להפעיל את הראש ואת הלב גם יחד.

ניתן ליצור איתי קשר לצורך עבודה או לצורך החלפת דעות מקצועיות . 

בטל. 054-4610735  09-9553088   revadim10@walla.com

 

 

הפרטים המובאים בכרטיס האישי של רותי אבישי, ובכללם פרטים בדבר התואר האקדמי וההכשרה המקצועית נוסחו על ידי רותי אבישי ובאחריותו/ה.